Sistem Windowz 8.1 güncellemeden sonra açılmıyor

Eren1903

Hectopat
Makaleler
1
Windows 8.1'de sorun yoktu. Güncelleme gelmişti bende yaptım. Bayağı uzun sürdü sonra kendini yeniden başlattı bir daha da açılmadı. Açılıyor ama sadece bomboş bir mavi ekran oluyor. Entera basınca Lenovo yazısına geçiyor ama orada takılıyor 2-3 saat bekledim açılmadı ne yapacağım.
Laptop marka Lenovo.

Dosya Ekleri

• 20210606_204638.jpg
    20210606_204638.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 97
Windows 8.1'de sorun yoktu. Güncelleme gelmişti bende yaptım. Bayağı uzun sürdü sonra kendini yeniden başlattı bir daha da açılmadı. Açılıyor ama sadece bomboş bir mavi ekran oluyor. Entera basınca Lenovo yazısına geçiyor ama orada takılıyor 2-3 saat bekledim açılmadı ne yapacağım.
Laptop marka Lenovo.
Format flaşı var ise Windows 8 onu tak BIOS ile başlat onu oradan bilgisayarı onar seçenegine tıkla onarır büyük ihtimal.

Güvenli Mod'da başlatıp güncellemeyi kaldırmayı denediniz mi?

Giremiyorum ki F8e basıyorum hiçbir şey olmuyor aynı mavi boş ekran.
Format flaşı var ise Windows 8 onu tak BIOS ile başlat onu oradan bilgisayarı onar seçenegine tıkla onarır büyük ihtimal.

Windows 7 indirdim flasha ablamın bilgisayarından ama USB BIOS'ta gözükmüyor.

Güncelleme düzgün kurulamamış güvenli moda geçip son güncellemeyi kaldırın. Bilgisayarı açın mavi ekran gelsin ardından güç düşmesine basarken önceden shift tuşuna basmış olun 2 saniye basın ardından geri açıldığında güvenli mod'da başlayacak.

Giremiyorum ki F8e basıyorum hiçbir şey olmuyor aynı mavi boş ekran.

Windows 7 indirdim flasha ablamın bilgisayarından ama USB BIOS'ta gözükmüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnternette birsürü video mevcut araştırın efendim.

Geri
Yukarı