Sistem yavaşladı

Ziya Selvi

Yoctopat
Daha fazla  
Benim bir laptopum var bu laptop çok düzgün temiz bir laptop ancak bataryası yok. Şarj ile kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısını görmedim. Bundan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ancak. Bir gün elektrik kesildi bunun yanında bilgisayar da kapandı ve yeniden açtığımda ani bir yavaşlama geldi. CPU %10'larda performans normal eskisi gibi ama ağır çekimdeymiş gibi uygulama pencereleri yavaş yavaş açılıyor. Ne olur yardım edin LoL oynamam lazım.

Benim bir laptopum var bu laptop çok düzgün temiz bir laptop ancak bataryası yok. Şarj ile kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısını görmedim. Bundan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ancak. Bir gün elektrik kesildi bunun yanında bilgisayar da kapandı ve yeniden açtığımda ani bir yavaşlama geldi. CPU %10'larda performans normal eskisi gibi ama ağır çekimdeymiş gibi uygulama pencereleri yavaş yavaş açılıyor. Ne olur yardım edin LoL oynamam lazım.

Laptop modelin nedir?

Elektrik kesintisi sonrası batarya da olmadığı için cihazdaki bir veya birden fazla parça hasar görmüş olabilir.

Elektrik kesintisi sonrası batarya da olmadığı için cihazdaki bir veya birden fazla parça hasar görmüş olabilir.
Hocam benim 15 senelik laptopum var 2009da TTNET'ten almıştım. Hala kullanıyorum ve arkadaşın yaptığı gibi adaptöre bağlayıp oynuyorum. Elektrikler baya kesiliyordu 3 ayda 20-30 kere falan. Hala cillop gibi çalışıyor bilgisayar. Herhangi bir yavaşlama da meydana gelmedi. Hasar görmüş olamaz bence hocam.

Hocam benim 15 senelik laptopum var 2009'da TTNET'ten almıştım. Hala kullanıyorum ve arkadaşın yaptığı gibi adaptöre bağlayıp oynuyorum. Elektrikler bayağı kesiliyordu 3 ayda 20-30 kere falan. Hala cillop gibi çalışıyor bilgisayar. Herhangi bir yavaşlama da meydana gelmedi. Hasar görmüş olamaz bence hocam.

3 ayda 20 30 fazla değil mi hocam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı