Sistem yedeği lisansları da içerisinde barındırır mı?

HanPylon

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
"Denetim Masası -> yedekleme ve geri yükleme" sekmesi üzerinden alınan Windows 10 "img" yedeği kurulu olan programların kayıt defteri girdilerini ve lisanslarını da içerisinde barındırır mı?

Yedeği geri yüklediğimiz zaman, tekrardan lisans anahtarı girmemize gerek olur mu yoksa geri yükleme sonrası kullanmaya sorunsuz devam edebilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, lisanslar anakarta işlenir. Kurulumdan sonra bile etkinleşir. Sıkıntı olmaz. Lisans varsa sıkıntı olmaz. Anakartım arızalandığı için ikinci el bir anakart aldım. İçinde OEM Key varmış. Şans işi. Etkinleştirme oldu.

Hocam, lisanslar anakarta işlenir. Kurulumdan sonra bile etkinleşir. Sıkıntı olmaz. Lisans varsa sıkıntı olmaz. Anakartım arızalandığı için ikinci el bir anakart aldım. İçinde OEM Key varmış. Şans işi. Etkinleştirme oldu.

hocam moderatörlüğünüz hayırlı olsun

Hocam arkadaş Windows lisansını sormuyor harici programların lisansını soruyor.

Geri
Yukarı