Sistem yeşil ekran verdi

Daha fazla  
Arkadaşlar i5 10400F işlemci ile Blazing Sails'e giriş yapıyordum, bu sırada bir seçenek olduğunu gördüm. 10th gen and 11th gen fix CPU launch Game falan yazıyordu. Ona bastım, oyun açılış ekranındayken bilgisayar alttaki fotoğraftaki gibi yeşil ekran verdi ve geri açıldı. Bunda herhangi bir donanımsal sorun ortaya çıkar mı? Bundan bir sorun olur mu?

green-screen-of-death-1.jpg

Bundan bir sorun olur mu?

Olmaz. Crack oyun galiba. Ne kadar önermesekte fiyatlar ülkede belli. Bazen açtığınız program bazen bilgisayardaki bir driver bazen de son yüklediğiniz programlar bu tarz mavi ekran olarak kısaltılan çeşitli hatalara sebebiyet verebilir. Sürekli yapmıyorsa cihaz sorun yoktur. O programı veya driverı kullanmayarak çözersiniz. Eğer sürekli bu ekranı görüyorsanız ve bir programdan değil de bilgisayarı kullanmanızı engelliyorsa o zaman sıkıntı başlıyordur.

Not: Eğer oyununuz orijinal olduğu halde böyle bir sorun yaşadıysanız. Steam gibi araçlardan oyun dosyalarını doğrula diyerek bekleyin. İşlem bittiğinde oyununuzun sorunsuz açılması gerekir.

Olmaz. Crack oyun galiba. Ne kadar önermesekte fiyatlar ülkede belli. Bazen açtığınız program bazen bilgisayardaki bir driver bazen de son yüklediğiniz programlar bu tarz mavi ekran olarak kısaltılan çeşitli hatalara sebebiyet verebilir. Sürekli yapmıyorsa cihaz sorun yoktur. O programı veya driverı kullanmayarak çözersiniz. Eğer sürekli bu ekranı görüyorsanız ve bir programdan değil de bilgisayarı kullanmanızı engelliyorsa o zaman sıkıntı başlıyordur.

Not: Eğer oyununuz orijinal olduğu halde böyle bir sorun yaşadıysanız. Steam gibi araçlardan oyun dosyalarını doğrula diyerek bekleyin. İşlem bittiğinde oyununuzun sorunsuz açılması gerekir.
Bileşenler fazla ısınınca aşırı yüklenince gibi durumlarda kendini korumak adına böyle önlemler alır tekrarlandı mı sonrasında?
Tekrar olmadı da arkadaşlar bakın oyun orjinal steam üzerinden açtım. Açarken oyunu oyna ve launch game with fixed 10th gen and 11th gen cpu version gibi bişe vardı benim de işlemcim 10. nesil diye onu seçtim o yüzden çöktü. Sonra daha olmadı

Tekrar olmadı da arkadaşlar bakın oyun orjinal steam üzerinden açtım. Açarken oyunu oyna ve launch game with fixed 10th gen and 11th gen cpu version gibi bişe vardı benim de işlemcim 10. nesil diye onu seçtim o yüzden çöktü. Sonra daha olmadı
O zaman sıkıntı yok dediğim gibi endişe etmeyin. Bir şeyi açarken mavi yiyorsanız açtığınız şeyde sıkıntı vardır. Oyun vb. Eğer normal kullanımda sorun yaşamıyorsanız fix tarzı açılış dosyalarını kullanmayın. Onlar genelde şu sende çalışmıyorsa bunu dene gibi oluşturulan dosyalar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı