Sistemde aniden CMD açılıp kapandı

turkischteufel

Femtopat
Bir şey vesaire indirmiyordum, ekranda sadece YouTube açıktı ve bir anda hızlıca CMD açıldı ve kapandı, ne yazdığını göremedim çünkü ayaktaydım. Şu an tarama için Kaspersky kuruyorum. Bir huylanmadım değil virüs vesaire olabilir mi sizce? Bir de başka bir antivirüs programı daha vardı "m" harfi ile başlayan onun adı neydi tam çıkaramadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkada günncelleme indirmiş olabilir mi bana da oluuyordu o

Malwarebytes'dan bahsediyorsunuz büyük ihtimal. Tabii taratıp bakabilirsiniz fakat bazen kullandığınız uygulamalar vs. tetikliyor olabilir, Windows'un servisleri de dahil.

Bir şey vesaire indirmiyordum, ekranda sadece YouTube açıktı ve bir anda hızlıca CMD açıldı ve kapandı, ne yazdığını göremedim çünkü ayaktaydım. Şu an tarama için Kaspersky kuruyorum. Bir huylanmadım değil virüs vesaire olabilir mi sizce? Bir de başka bir antivirüs programı daha vardı "m" harfi ile başlayan onun adı neydi tam çıkaramadım.

Büyük ihtimalle Microsoft Store güncelleme yapmış, bir oraya bakabilir misiniz?

Son güncelleme 3 gün önce yapılmış hocam, farklı bir şey herhalde. Kaspersky yükleniyor tarama yapacağım.
o bende de arada bir oluyor ama bilgisayarda ilk günden beri kaspersky premium kurulu. Hatta 2 kere tam tarama yaptım. Bir şey çıkmadı. Heralde windowsla alakalıdır diye takmadım kafaya. Sonucu iletebilir misiniz?

Ekran kartın AMD mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı