Sistemde ekran gelmiyor

Devolve

Hectopat
RAM
Corsair Vengeance 16GB 3000MHz CL16 RAM
SSD veya HDD modeli
HyperX Fury 240GB SATA SSD ve Samsung 500GB M2 SSD
Ekran kartı
AMD RX570 Sapphire 8GB
Anakart
Gigabyte B450M S2H
İşlemci
Ryzen 3 3100
Selamlar, yaklaşık bir saat önce salona film izlemeye gittim ve geldiğimde bilgisayarda ekran gelmiyor. Gitmeden önce sorun yoktu. Neden olmuş olabilir ve nasıl çözerim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

RAM'i kontrol eder misiniz yerinden çıkmış olabilir.

Ekran kartı - monitör arasında kullandığınız kabloyu da kontrol edin.

Monitöre elektrik geldiğinden emin olun.
Hocam kablo sağlam. Monitör açık ama ekran gelmiyor. RAM'i zarar vermeden nasıl kontrol edeceğim?
RAM'i kontrol eder misiniz yerinden çıkmış olabilir.

Ekran kartı - monitör arasında kullandığınız kabloyu da kontrol edin.

Monitöre elektrik geldiğinden emin olun.
Hocam fişi çekip takıp bilgisayarı açtım ve ekran geldi fakat ekran yemyeşil olup tekrar gitti. Şu an gerçekten çok korkuyorum🙁
Arkadaşlar HDMI geldi gözüküyor monitör de açık fakat ekran gelmiyor. Donanımsal zarar var mıdır? Kasanın içinden bir kablo çıkmış olabilir mi?

Güncelleme: Arkadaşlar ekran kendi kendine geldi. FPS testi yaptım HOI4 oynarken biraz kastı. Fakat arada beyaz çizgiler çıkıyor ve gidiyor. Ekran kartı zarar görmüş müdür? Kablolar ile alakalı olabilir mi?

Son düzenleme:
Hocam kablo sağlam. Monitör açık ama ekran gelmiyor. RAM'i zarar vermeden nasıl kontrol edeceğim?

Hocam fişi çekip takıp bilgisayarı açtım ve ekran geldi fakat ekran yemyeşil olup tekrar gitti. Şu an gerçekten çok korkuyorum🙁
Arkadaşlar HDMI geldi gözüküyor monitör de açık fakat ekran gelmiyor. Donanımsal zarar var mıdır? Kasanın içinden bir kablo çıkmış olabilir mi?

Güncelleme: Arkadaşlar ekran kendi kendine geldi. FPS testi yaptım HOI4 oynarken biraz kastı. Fakat arada beyaz çizgiler çıkıyor ve gidiyor. Ekran kartı zarar görmüş müdür? Kablolar ile alakalı olabilir mi?

Ekranın gelmesine sevindim istersen bilgisayar donanımından anlayan birinden soketlerin tam oturup oturmadığını kontrol etmesini iste.

Ekranın gelmesine sevindim istersen bilgisayar donanımından anlayan birinden soketlerin tam oturup oturmadığını kontrol etmesini iste.
Hocam Vatan Bilgisayar'a götüreceğim. Şu an ekran arada bir gidip geliyor tekrar. BIOS güncellemesi de yapacağım.
@Xankai Sofestai Hocam ekran ilk defa 5 saniyeden fazla gitti ve tekrar yeşil oldu. Ancak şu an ekran açık ve oyunlarda FPS sorunum yok. Sıcaklık sorunu da yok. Arada tekrar gidip geliyor.
Güncelleme: Şu an ekran kendi kendine 3-4 saniye yemyeşil oldu ve düzeldi. Bir şekilde çözemez miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı