Çözüldü Sistemde elektrik bir anda gidip geliyor ve kaldığı yerden devam ediyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÖmerFaruk34

Hectopat
Merhaba, bilgisayarımda oyun oynarken veya film vb. izlerken bir anda enerji gidiyor sonra tekrar geliyor fakat bilgisayar yeniden başlamıyor, kaldığı yerden devam ediyor. Bu sorunun çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, bilgisayarımda oyun oynarken veya film vb. izlerken bir anda enerji gidiyor sonra tekrar geliyor fakat bilgisayar yeniden başlamıyor, kaldığı yerden devam ediyor. Bu sorunun çözümü var mıdır?

Priz ile ilgili olabilir. Mesela benim bilgisayarım klima ile aynı prize bağlı klima atlama yaptığında görüntü gidip gelmekte.

Priz ile ilgili olabilir. Mesela benim bilgisayarım klima ile aynı prize bağlı klima atlama yaptığında görüntü gidip gelmekte.

Çözüm

Oyun oynarken uyku moduna giren cihazlar var, uyku modu açıksa kapatıp deneyin.

Evet derin dondurucu ile aynı bağlı çalışmaya başladığı zaman gidiyor bunu nasıl çözebiliriz bilgisayar 650 wat.

Oyun oynarken uyku moduna giren cihazlar var, uyku modu açıksa kapatıp deneyin.

Hocam uyku modunla alakalı olduğunu düşünmüyorum zaten açık değil xecition18'in dediği gibi büyük ihtimal.

Geri
Yukarı