Sistemde farklı bir kullanıcı adı var

furkan0707

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarda böyle bir kullanıcı yok ve ben hiç böyle şeylere tıklamadım veya indirmedim başka biri daha mı kullanıyor bilgisayarı anlamadım veya virüs falan mı bilgilendirirseniz sevinirim (önemli) bilgisayara format atmalı mıyım?

Bir yazı görseli olabilir

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky kral. Sonra ESET

ESET'in ana odağı virüsten koruma yazılımıdır ve kötü amaçlı yazılım taramalarının hızlı ve verimli olmasını sağlamak için çeşitli teknikler kullanırlar. Avast daha standart bir teknoloji kullanmaktadır, ancak daha geniş bir siber güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlar. Bir de Avast vürüslü indirmeleri engeller!!

Aynı Microsoft hesabını kullanan birisi varsa onun etkinlik geçmişini görüyor olabilirsiniz. Microsoft hesabınıza giriş yapan cihazları kontrol edin.
Doğru kullandığım microsoft hesabında birden fazla kullanıcı var ondan olabilir mi?
Tam tarama yapsın ama Avast veya Defender ile değil. Kaspersky, Norton, Malwarebytes, ESET ile.
Kasperskyla hem hızlı hem tam tarama yaptım zaten hiçbi şey bulmadı ama bi arkadaş microsoft hesabında birden fazla kullanıcı varsa olabilir dedi forza hesabı için almıştım birden fazla kişi kullanıyor onun aktiviteleri olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı