Çözüldü Sistemde GPU sürücüsünün yüklü olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Aygıt yöneticisinde ünlem işareti olan bir 3D denetleyicisi simgesi görüyorsan vardır ya da görüntüleme bağdaştırıcıları kısmından Microsoft Basic adapter gibi isimde gözüken aygıt varsa yüklü olup olmadığını görebilirsin.

Win + R komutuna DxDiag yaz. Çıkan ekranda Ekran sekmesine gelip SS at.
1635780438579.png

Attığınız DxDiag resminden anladığım dahili ekran kartını kullanıyor fakat RAM kullanımınız 2,8 GB değil 3,8 GB. Ama AMD kullanımda olsaydı Intel yerine AMD gözükürdü DxDiag'da. Ayrıca AMD kendi resmi sitesinde HD 5000 ekran kartının driverını bulamadım. Aygıt yöneticisinde ise sorun görmüyor AMD'de. Pek anlayamadım durumu. Başka bir arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim.

Attığınız DxDiag resminden anladığım dahili ekran kartını kullanıyor fakat RAM kullanımınız 2,8 GB değil 3,8 GB. Ama AMD kullanımda olsaydı Intel yerine AMD gözükürdü DxDiag'da. Ayrıca AMD kendi resmi sitesinde HD 5000 ekran kartının driverını bulamadım. Aygıt yöneticisinde ise sorun görmüyor AMD'de. Pek anlayamadım durumu. Başka bir arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim.
Valla hocam tek isteğim ekran kartı Driveri yüklü mü bende diye cevabını bulmaktı :/ Şimdi eğer yüklüyse 2 ci ekran driveri sıkıntı çıkarmasından korkuyorum...

Geri
Yukarı