Sistemde hiçbir klavyenin stabil çalışmaması

burakkucuksubasi

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle şöyle anlatayim, sistemim garantiden geldi. Açtım, her şeyi taktım açıldı. Mouse USB'li onu da taktım sorun yok. Klavyeyi taktım, klavye sapıtmaya başladı. Bir tuşa basıyorum yazmıyor, ses açıp kapatıyor. Başka harfler yazıyor vs. ben önce klavye bozuldu sandım.

Vatan'dan gidip bir klavye aldım. Onu taktım, onun önce hiç ışığı yanmadı. Ondan sonra yandı USB'yi içeriye doğru bastırdığımda çalıştı. Portlarda mı sorun var dedim önce. Bütün portlara mouse ve flash taktım çalışıyor. Aldım klavyeyi, Vatan'a götürdüm bozuk diye. Orada adam önünde laptopa taktı, sorunsuz çalıştı. 1 gün sonra sistemi alıp bilgisayarcıya götürdüm, anlattım sorunu orada. Benim bilgisayarı açtık, klavyeyi taktık ve sorunsuz çalıştı. Adam elektrikle ilgili bir sorun olabileceğini söyledi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim garantiden geldi bilgisayar. Zaten format atılmış bir şekilde geldi nasıl virüs girecek.

Bazı virüsler var bilmem denk geldiniz mi. Format atılsa bile o HDD'ye yapışıp kalıyor ama sanmam virüs olduğuna ama bilgisayarın PSU'sunda 5V girişinden yeterli güç alamıyor da olabilir diyeceğim, bu sefer de öbür USB'ye takılan cihazlarda da olabilirdi sıkıntı ama bence format düzgün atılamamış da olabilir. Sizin vaktiniz varsa bir de siz format atın orijinal kendi sitesinden, hiçbir şeyiyle oynamadan bir de öyle deneyin. Bence sizin söyledikleriniz zaten alanı bayağı daraltıyor. Formattan sonra belki de yazılımsal bir sorun oldu da belki o yüzden okumuyor da olabilir. Artık işi yazılım boyutlu olarak görüyorum ben.
Siz iyisi mi bir kerede siz format atın. Bakın düzeldi mi ona göre tekrar yazarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı virüsler var bilmem denk geldiniz mi. Format atılsa bile o HDD'ye yapışıp kalıyor ama sanmam virüs olduğuna ama bilgisayarın PSU'sunda 5V girişinden yeterli güç alamıyor da olabilir diyeceğim, bu sefer de öbür USB'ye takılan cihazlarda da olabilirdi sıkıntı ama bence format düzgün atılamamış da olabilir. Sizin vaktiniz varsa bir de siz format atın orijinal kendi sitesinden, hiçbir şeyiyle oynamadan bir de öyle deneyin. Bence sizin söyledikleriniz zaten alanı bayağı daraltıyor. Formattan sonra belki de yazılımsal bir sorun oldu da belki o yüzden okumuyor da olabilir. Artık işi yazılım boyutlu olarak görüyorum ben.
Siz iyisi mi bir kerede siz format atın. Bakın düzeldi mi ona göre tekrar yazarsınız.

Böyle bir şey olsaydı bilgisayarcıda çalışmazdı. Ama yine de atayim format.
Senin aklına uydum, format attım. USB ile şimdi de hata veriyor %20'de. Windows’a da dönemiyorum.
Böyle bir şey olsaydı bilgisayarcıda çalışmazdı. Ama yine de atayim format.

Senin aklına uydum, format attım. USB ile şimdi de hata veriyor %20'de. Windows’a da dönemiyorum.
Voltajda bir sorun yok bugün bakıldı. Sistemi garantiye gönderdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı