Sistemde hiçbir uygulama açılmıyor

Arda yvs

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımdaki programların hiçbiri açılmıyor. Bilgisayarımı 3 veya 4 kere sıfırlama rağmen hiçbir şekilde sorun düzelmiyor, yardımcı olabilir misiniz?
İlk ayarlarla sıfırladım sonraki gün USB ile. Buna rağmen açılmıyor her zaman sıfırlamak zorunda kalırsam arkadaşlarım PC'min bozulacağını söylüyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımdaki programların hiçbiri açılmıyor. Bilgisayarımı 3 veya 4 kere sıfırlama rağmen hiçbir şekilde sorun düzelmiyor, yardımcı olabilir misiniz?
İlk ayarlarla sıfırladım sonraki gün USB ile. Buna rağmen açılmıyor her zaman sıfırlamak zorunda kalırsam arkadaşlarım PC'min bozulacağını söylüyorlar.

Chrome'u nasıl açtın?

Sıfırlama değil de format deneseniz daha iyi bence. Formatla bence bu sorun çözülür ve geçen bir rehberde programların açılmama sebebi virüstür diye duydum. Tavsiyem format atın, yapabilirseniz de bir virüs taraması.

Yeni konular

Geri
Yukarı