Sistemde kamera izni açılması

HasanEmir_13

Kilopat
Daha fazla  
Microsoft Edge kullanıyorum. Bir siteden tam adını hatırlamıyorum ileriki sayfaya gitmek için izin vere tıkladım sonrasında olanlar oldu. Bir anda bir şeyler oldu ve kamera kullanılıyor bildirimi geldi. Bilgisayarımdan sonra korkudan ne yapacağım şaşırdım. Bilgisayarı sıfırladım galiba sürücüyü tamamen temizle yaptım format gerekir mi? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece gece güldürdün :D Tarayıcıdan izin vermişsin sıfırlamana gerek yoktu, ayarlardan izinleri değiştirebilirsin.

Microsoft Edge kullanıyorum. Bir siteden tam adını hatırlamıyorum ileriki sayfaya gitmek için izin vere tıkladım sonrasında olanlar oldu. Bir anda bir şeyler oldu ve kamera kullanılıyor bildirimi geldi. Bilgisayarımdan sonra korkudan ne yapacağım şaşırdım. Bilgisayarı sıfırladım galiba sürücüyü tamamen temizle yaptım format gerekir mi? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

O ne heyecandır hocam. Kameraya bir bant at olsun bitsin.

Hocam direkt tarayıcı ayarlardan da ayarlayabilirdiniz.

Microsoft Edge kullanıyorum. Bir siteden tam adını hatırlamıyorum ileriki sayfaya gitmek için izin vere tıkladım sonrasında olanlar oldu. Bir anda bir şeyler oldu ve kamera kullanılıyor bildirimi geldi. Bilgisayarımdan sonra korkudan ne yapacağım şaşırdım. Bilgisayarı sıfırladım galiba sürücüyü tamamen temizle yaptım format gerekir mi? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Ne olur ne olmaz verilerinizi yedekleyip PC'yi sıfırlayın. Edge'yi de kullanmayın. Edge yerine Chrome veya Opera GX kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı