Sistemde virüs olabilir mi?

w_oguz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
i drive
Roblox'ta hilecilere karşı hile açmak için JJsploit adlı programı indirdim 1,5 sene kullandım bugün şu sorunla karşılaştım;

Ekran görüntüsü 2021-05-12 025028.png

Görev çubuğundaki uygulamaların simgeleri yok olmaya başladı, hemen jjsploiti sildim, böyle kaldı. Ne yapmalıyım? Şu an antivirüs programı indiriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Roblox'ta hilecilere karşı hile açmak için JJsploit adlı programı indirdim 1,5 sene kullandım bugün şu sorunla karşılaştım;

Eki Görüntüle 1019428

Görev çubuğundaki uygulamaların simgeleri yok olmaya başladı, hemen jjsploiti sildim, böyle kaldı. Ne yapmalıyım? Şu an antivirüs programı indiriyorum.
Klasik hileci lafı:Karşımdakide açtı yoksa ben açmazdım hileyi.

Kaspersky tarıyor şu an. Sonuçları paylaş.

Öyle hile yapması değil. Bilgisayarının içinden geçsin zararlı yazılım. Akıllanırsın belki.
kaspersky indirmeye çalışıyordum yanlış anlamışsın hata verdi indiremedim
Her sunucuda hile olması seninde hile açmanı gerektirmiyor.
oynamamı engelliyorlar

Eki Görüntüle 1019428

JJSploit miner gibi bir şey. Bütün sisteminizi tüketiyor. Kullanmayın, onu yerine Synapse X kullanabilirsiniz.

Malwarebytes veya Kaspersky ile tam tarama yapın.

Kullandığın hile virüslü. Birader, VirusTotal diye site yapmışlar.

Taratsana uygulamayı açmadan önce.
biliyorum ama 1 yıldır kullandım sorun yaşamaıdm
JJSploit miner gibi bir şey. Bütün sisteminizi tüketiyor. Kullanmayın, onu yerine Synapse X kullanabilirsiniz.

Malwarebytes veya Kaspersky ile tam tarama yapın.
tamam teşekkürler

Geri
Yukarı