Sistemde virüs olabilir mi?

Hilecilere destek yok. Vahiyle mi inecek bize virüs olup olmadığı? Soru soracağınıza virüs taraması yapın. Ayrıca başkası hile kullanıyor diye sizin de hile kullanmanız haklı bir sebep değil.

Report butonu boşuna mı var?

Virüs olduğundan eminsen aşağıdaki rehberi uygula:

Yanlış anladın, hile açmayanlar dedim.
Hayır, doğru anladım. O yıllarca emeği derken hile açmayanları kastettim. Roblox oynamadığınız çok belli. Çoğu kişi oyunları bir kaç gün oynayıp, başka bir şeye geçiyor. Yıllarca emek yok ortada yani, ve birde hile Roblox'ta büyük bir problem değil. Aşırı küçük bir azınlığı oluşturuyor hile açanlar Roblox'ta. Hiçbir oyuncu kaybıda yaşanmıyor hile açan kişiler yüzünden, çünkü ya ban yiyorlar veya oyundan sıkılıp başka bir şeye geçiyorlar.

Hilecilere destek yok. Vahiyle mi inecek bize virüs olup olmadığı? Soru soracağınıza virüs taraması yapın. Ayrıca başkası hile kullanıyor diye sizin de hile kullanmanız haklı bir sebep değil.
oyun oynanmıyor giriyom her sunucuda hack hilecilere açıyom bende kapatsınlar diye
Hileye karşı hile pekte hoş gelmedi kulağa.
tamam...
oynadığım oyunu görsen bunu demezsin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı