Sistemde virüs olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Rifmon

Hectopat
Selam 1 hafta önce zamunda.net'ten crack oyun indirdim ve oyunu kurarken CPU yüzde yüz kullanımda 98 derecede idi daha sonra format için Windows 10 kurdum flasha atmak için ve onda da 98 derece yüzde yüz kullanıma çıktı. Format attım orijinal Windows kurdum Riot Games açtım ve tekrardan 98 dereceye çıktı. Kaspersky indirdim tarama yaptım sonuç çıkmadı. Sizce sonuç ne olabilir? Bilgisayarım Monster Abra A7 v12.4.1 bu arada ben hep sıcaklık değerlerine bakarım her gün ve sıcaklık açık olmadan oyuna bile girmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba virüs BIOS'a girmiş☹️ BIOS değişmesi gerekiyor bir kere doğukan adal diye bir YouTuber'ada olmuştu bilgisayarına yazık etmişsin hiç olmayabilirde☹️
Düzelme ihtimali yokmu peki
Anakartta pil var onu çıkar. Bekle 10 15 saniye. Sonra geri tak. BU sırada pc elektrik bağlantısı olmasın kesinlikle.
edit: sonra bios update falan yap mutlaka. Crack kulanma bundan sonra.. Yazık etme bilgisayarına.
Peki bundan sonra düzelir mi abi ve son olarak garantisi falan bozulmazmi

Abi peki mahalle bilgisayarcısına yaptırsam ucuz bi fiyata devam eder garantisi kesin degilmi çünkü kolay bi işlem
Mahalle bilgisayarcısına vermenizi tavsiye etmem. Ben ölürüm de vermem bilgisayarcıya. Bir şeyden anladıkları yok tek yaptıkları parça çalmak cihazı parçalamak para sömürmek. Eğer işini iyi yaparsa garantiye bir şey olmaz. Kasaya kesinlikle zarar gelmemeli bu arada, garantiyi bozar. Bende Abra A7 V12.2 kullanıyorum ve bu kasalar aşırı dandik, çok kolay zedelenebilir. Dikkat etmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı