Sistemden ara ara 3 kere bip sesi geliyor

baystark17

Hectopat
Merhabalar. PC kullanım sırasında sistemden 3 kere bip bip bip sesi geliyor, bunun sebebi ne olabilir?
Not: Ses kasadan değil sistemden geliyor.
Sistemim şu şekilde ;
İşlemci: Amd ryzen 3 2200g
Bellek: DDR4 16 Gbram
Ekran kartı:Asus dual gtx 1050Tİ
Anakart:Msi a320 pro-vh plus socket am4
kasa:Nagas g666

Hayır ekran kartım nvidia asus dual gtx 1050 ti
açıklamayı düzenleyerek tam sistemimi yazdım.
Kullandiginiz anakart modelini belirtin. Bahsettiginiz bip sesleri uzun mu yoksa kisa mi?
Kullanmış olduğum anakart.Msi a320 pro-vh plus socket am4.Bip sesleri uzun değil normal bip bip bip şeklinde.

Konu açıklamasına pc sistemimin tamamını yazdım düzenleyerek

Hayır 1,5 yıl oldu alalı bunu 2 ay önce de yapıyordu sonra düzeldi fakat bugün tekrar yapmaya başladı.

Belleklerde sorun olabilir, yeni aldiysaniz uyumsuz olabilir. Çıkarıp taktiysaniz tam oturtmamis olabilirsiniz. Eger yeni aldiysaniz iade edip farkli belleklerle deneyin.

Belleklerde sorun olabilir, yeni aldiysaniz uyumsuz olabilir. Çıkarıp taktiysaniz tam oturtmamis olabilirsiniz. Eger yeni aldiysaniz iade edip farkli belleklerle deneyin.

Ek olarak şunu söyleyeyim Windows 10'un kendi bellek tanıma programından taradım belleklerde hiçbir sorun bulamadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı