Sistemden gelen ses nedir?

cante12

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Videoyu kulaklık ile izlerseniz bir yerden dırrrr şeklinde stabil artmayan azalmayan bir ses geliyor. Yükte falan fark etmiyor bu ses hep geliyor hatta telefonu üst bileşenlere kadar gezdirdim videoda daha net anlaşılması için sizce ekran kartı mı PSU mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Coil whine olması çok muhtemel. Sisteme bir zararı falan yok. Sadece ses çıkarıyor o şekilde. Ama emin olmadığım için pek konuşmak istemiyorum konu hakkında.

Videoyu kulaklık ile izlerseniz bir yerden dırrrr şeklinde stabil artmayan azalmayan bir ses geliyor. Yükte falan fark etmiyor bu ses hep geliyor hatta telefonu üst bileşenlere kadar gezdirdim videoda daha net anlaşılması için sizce ekran kartı mı PSU mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Psu hocam.

Psu alalı 3-4 gün oluyor. Coil whine değildir diye düşünüyorum fandan olsa sizce böyle kullansam sorun olur mu? yoksa geri mi göndereyim?

Geri
Yukarı