Sistemden gelen sesin kaynağı nedir?

aliozkanca

Decapat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar 1 ay önce topladım PC'yi her parça sıfır sayılır. İlk defa oyun açtım bugün - CS:GO'yu- ve böyle ses geliyor bir yerden. Ekran kartı, sıvı soğutma veya PSU'dan şüpheleniyorum ama oyunda yokken hiçbir ses gelmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar 1 ay önce topladım PC'yi her parça sıfır sayılır. İlk defa oyun açtım bugün - CS:GO'yu- ve böyle ses geliyor bir yerden. Ekran kartı, sıvı soğutma veya PSU'dan şüpheleniyorum ama oyunda yokken hiçbir ses gelmiyor.
Öncelikle ilk başlarda Psu'dan oluşabilecek Coil whine ses sorunu var gibi. Ancak videoda Çoğunlukla fan sesi gelmekte.

Bikaç kişide coil whine dedi bi sorun teşkil etmeyeceğini söyledilerde bilemiyorum banada sıkışan fan sesi gibi geliyor ama sadece oyunlarda olması garip

Bikaç kişide coil whine dedi bi sorun teşkil etmeyeceğini söyledilerde bilemiyorum banada sıkışan fan sesi gibi geliyor ama sadece oyunlarda olması garip
Oyunlarda sistem daha fazla akım çektiğinden coil whine sesi yapıyor. Yani özellikle ne kadar akım çekilince bobinden o kadar ses geliyor. Sorun teşkil etmez. Sadece sinir hastası eder.

Geri
Yukarı