Sisteme ekran kartı takıldığında görüntü gelmiyor

• Konuyu başlatan Rouxs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 275

Rouxs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sistemimde önceden AMD Radeon HD 8350 vardı yeni GT630 aldım fakat ekran kartından görüntü alamıyorum şu an anakarttan görüntü veriyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Sistem özellikleri.
i5 4460 işlemci.
8x2 16 GB RAM.
GT630 ekran kartı.

Merhaba. Sistemimde önceden AMD Radeon HD 8350 vardı yeni GT630 aldım fakat ekran kartından görüntü alamıyorum şu an anakarttan görüntü veriyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Sistem özellikleri.
i5 4460 işlemci.
8x2 16 GB RAM.
GT630 ekran kartı.
Yeni ekran kartınızı doğru şekilde takıp takmadığınızı ve güç bağlantılarını kontrol edin. Ardından BIOS'ta ekran kartınızın tanımlandığından emin olun. Eğer hala sorun devam ediyorsa, eski sürücüleri temizleyip yeni ekran kartı sürücülerini yükleyin.

Sistem özellikleri.
i5 4460 işlemci.
8x2 16 GB RAM.
GT630 ekran kartı.

Ekran kartının bacaklarına telefon filaşı ile bak çizilmiş veya başka bir şey olmuş olabilir

Yeni ekran kartınızı doğru şekilde takıp takmadığınızı ve güç bağlantılarını kontrol edin. Ardından BIOS'ta ekran kartınızın tanımlandığından emin olun. Eğer hala sorun devam ediyorsa, eski sürücüleri temizleyip yeni ekran kartı sürücülerini yükleyin.
Hocam ekran kartını taktığımda anakarttanda görüntü gidiyor.

Hocam ekran kartını taktığımda anakarttanda görüntü gidiyor.
Anakarttaki görüntünün gitmesi, ekran kartının doğru şekilde takılmadığını veya güç bağlantılarının doğru olmadığını gösterebilir. Bağlantıları kontrol edin ve ekran kartını yeniden takmayı deneyin.

HD 8350'yi yeniden takmayı deneyin, onda da görüntü geliyor mu diye kontrol edelim.

Kartı iyice hafif kolonyalı bezle dikkatlice temizle. Pimini mavi silgiyle sil. Çalışmazsa bozuk ürünü paketlemişler zannımca.

Eski ekran kartı görüntü veriyor.

Eski ekran kartının sürücülerini kaldırmadım ondan olabilir mi?
DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar deneyin. Bilgisayarı GT 630 takarken sürücüsüz olarak açın.

Geri
Yukarı