Sisteme Format Attıktan Sonra İnternet Gerektiren Uygulamalar Yüklenmiyor

ivandrag0_2

Decapat
Daha fazla  
RAM
XPG 8+8 16 GB Ram 3200 MhZ
SSD veya HDD modeli
Alpin 120 GB SSD
Ekran kartı
Asus Rog Strix Rx 570 8 GB
Anakart
Asus Prime A320M-F
İşlemci
Ryzen 3 3100
Arkadaşlar PC'ye USB ile format attıktan sonra Steam, Epic Games, Razer 7.1 gibi uygulamaları yüklemeye çalıştım yüklendi çalıştırıyorum biraz yükleniyor gibi oluyor sonra da internet hatası veriyor ama YouTube'a girebiliyorum. ASUS'un sitesinden lan sürücüsünü de kurdum ama değişen yok.

Windows Update, otomatik güncellemeleri yapsın. Sonrasında, baştan başlatıp, tekrar dene.
Aynen. Format sonrası ilk update’i al mutlaka. Yeniden başlasın sistem bir otursun sonra tekrar dene. Özellikle Aygıt Yöneticisi’nden ethernet bağlantılarını kontrol et.

Aynen. Format sonrası ilk Update'i al mutlaka. Yeniden başlasın sistem bir otursun sonra tekrar dene. Özellikle Aygıt Yöneticisi'nden Ethernet bağlantılarını kontrol et.

Hocam güncellemeler tamam Ethernet de YouTube falan açılıyor ama mesela Opera'dan Steam yükledim çalıştırıyorum Steam güncelleniyor yerinde internet hatası veriyor başka program yüklerken de.

Aynen. Format sonrası ilk Update'i al mutlaka. Yeniden başlasın sistem bir otursun sonra tekrar dene. Özellikle Aygıt Yöneticisi'nden Ethernet bağlantılarını kontrol et.

Hocam Windows'u USB'den kurmuştuk da ondan olabilir mi bir bozuk driver dosya vs. ASUS'un müşteri hizmetlerini aramıştım ondan olabilir demişlerdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı