Sisteme format attıktan sonra virüs kalır mı?

AdwCleaner ile de tarattım. Hiçbir sonuç bulamadı. Galiba bilgisayar temiz.

Evet, garip bir durum olmadıkça ve antivirüs kullandığınız sürece artık bence umursamanıza gerek yok. Bilinçli olmak fayda var.

Evet, garip bir durum olmadıkça ve antivirüs kullandığınız sürece artık bence umursamanıza gerek yok. Bilinçli olmak fayda var.
Yardımlarınız için teşekkürler.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Bir antivirüs uygulamasından öneri olarak bence Malwarebytes'i kullan neyse bir antivirüs uygulamasından tam tarama yap ve virüs çıkmazsa bile Windows'ta yöneticinin kim olduğuna bak ve kullanıcılarda senden başka biri var mı diye dosyalardan bak.
Hocam eskiden çok crack oyun/uygulama kullanıyordum. Bilgisayarıma format attım ancak hala virüs var gibi hissettiriyor. Windows kullanıcılarda sorun yok . Anakartta vs virüs olduğunu (Keylogger vs.) nasıl anlayabiliriz? Kaspersky gibi antivirüs programları bulabilir mi?

Hocam eskiden çok crack oyun/uygulama kullanıyordum. Bilgisayarıma format attım ancak hala virüs var gibi hissettiriyor. Windows kullanıcılarda sorun yok. Anakartta vs virüs olduğunu (keylogger vs.) Nasıl anlayabiliriz? Kaspersky gibi antivirüs programları bulabilir mi?

İşletim sistemi virüs varsa Kaspersky bulabilir ama BIOS virüslerini bulabiliyor mu bilmiyorum açıkçası. O kadar kötü virüs yediğinizi düşünmüyorum, tarama yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı