Sisteme görüntü gelmiyor

Mehmet0x1

Picopat
Daha fazla  
Ekrana ne görüntü geliyor ne klavyenin ne farenin ışığı yanıyor. Ethernet girişinin ışığı yanıyor. Fanlar dönüyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Klavyeye fareye ışık gelmiyor. DDR2 sistem kullanıyordum. Aynısı oluyordu. Ekrana görüntü gelmiyordu. Klavye mouse ışığı yanmıyordu. Bazen RAM'leri çıkartıp takınca oluyordu. Bazen PSU'dan dolayı oluyordu. Fişi çıkartıp takıyordum. DDR4 anakarta geçtim anakartta G4400 işlemci vardı. Kuzenim vermişti anakart ile işlemciyi bir sorunu yok dedi. Tamam dedim. DDR2 anakart ölünce DDR4 anakartı kullanmak için 1 soğutucu 1 RAM sipariş ettim. Soğutucu takılı RAM'de takılı RAM'in slotunu değiştirmeme rağmen yine görüntü gelmiyor. 1.PSU'dan 2.RAM'den en son olarak anakartta şüpheleniyorum. Ama fanlar dönüyor E. Thernet giriş yerinin ışığı yanıyor. Ekstra test etmek için RAM'im yok. Eğer bir çare bulamazsam bilgisayarcıya götüreceğim. Son olarak bilgisayarcı bilgisayara bakmak için para alır mı?

Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Doğrudur ama DDR4 RAM'i olan bir tamirci lazım yakınlardakilerin çoğu eskici gibi olduğu için bilmiyorum denemek için bir şeyleri değiştirecek sonuçta.

Aga götürdüm bilgisayarcıya BIOS yazılacak dedi tamam dedim 300 dediydi param yok dedim 200e yaparız bugünlük dedi bilmiyorum BIOS ile ne alakası varda bakalım inşallah olur.
çözdümü başkan işini bende yazılımsal sorun var dicektim

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı