Sisteme nasıl BIOS yüklenir?

• Konuyu başlatan Unys
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 582

Unys

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni aldığım sistemde Ethernet kablosunu taktım fakat net gelmiyordu ve bana MSI'dan anakartının BIOS'u yükle gibisinden şeyler söylendi. Anakartımı buldum BIOS'u güncelleştire tıklayıp USB'ye atıp PC'ye atacağım yaptığım şey doğru mudur? Ayrıca monitmrde de sorun yaşıyorum ekran git gel oluyor. PC açıkken sebebi BIOS'la vs mi alakalı yoksa başka sebepler olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izle, aradığın her soruya cevap burada.
Hocam ben bunun öncesini soruyorum her soruma cevap olmadı ne yazık ki

Sorununuz BIOS ile alakalı bir sorun değil. Sisteminizde Ethernet sürücüsü yüklü olmadığı için bağlantı sağlayamıyorsunuz. Ancak Windows 10 kullanıyorsanız bu pek normal değil bağlantı sağlayabiliyor olmanız gerekli. Sorundan emin olmak adına aygıt yöneticisine girip oradakilerin herhangi birinde ünlem gibi işaretler var mı SS atabilir misiniz?

Sorununuz BIOS ile alakalı bir sorun değil. Sisteminizde Ethernet sürücüsü yüklü olmadığı için bağlantı sağlayamıyorsunuz. Ancak Windows 10 kullanıyorsanız bu pek normal değil bağlantı sağlayabiliyor olmanız gerekli. Sorundan emin olmak adına aygıt yöneticisine girip oradakilerin herhangi birinde ünlem gibi işaretler var mı SS atabilir misiniz?
Ünlem var ünleme tıkladıktan sonra ilerliyorum 2 seçenekten de hiçbir sonuç elde edemiyorum ayrıca win 11 sistem

BIOS yüklemeyi sormuşsun, ben de nasıl yüklendiğini atmışım. Önce videoyu izle.
Yüklenmiş hali hocam zaten o seçiyosun usb kısmından sadece başka olayı yok videonun

Ünlem var ünleme tıkladıktan sonra ilerliyorum 2 seçenekten de hiçbir sonuç elde edemiyorum ayrıca Windows 11 sistem.

Yüklenmiş hali hocam zaten o seçiyorsun USB kısmından sadece başka olayı yok videonun.

Aygıt yöneticisindeki ekran görüntüsünü atar mısınız? Bakalım yaşadığınız sorunlarla alakalı bir durum varmıymış ortada.

Dosya Ekleri

• IMG_20230406_235011.jpg
    IMG_20230406_235011.jpg
    535,6 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı