Sisteme sızıldı

Format atmayın. O kadar riskli bir virüs değildir. Her ihtimale karşı antivirus kurun. Eğer sıfırlama sonrası virüs kalırsa görür.
Hocam.. Kafayı yemek üzereyim. Steamden başka birine ödül vermişim, hesapta 10 dolar var istese oyun da alır hediye. Benle dalga mı geçiyorlar? Sıfırladım ve Kaspersky ile taradım birşey çıkmadı. Öneriniz var mı?

Hocam. Kafayı yemek üzereyim. Steam'den başka birine ödül vermişim, hesapta 10 dolar var istese oyun da alır hediye. Benimle dalga mı geçiyorlar? Sıfırladım ve Kaspersky ile taradım bir şey çıkmadı. Öneriniz var mı?

Siz muhtemelen virüs varken şifrenizi yenilediniz. Şimdi tekrar yenileyin. 2FA açın ve eğer yapabiliyorsanız Steam'e bağlı olan tüm hesaplardan çıkış yapın.

Yaptım hocam telefondan Google vb. gibi şimdi. Umarım devam etmez, sağ olun.

Ayrıca ne kadar şifreniz varsa Discord, Microsoft hepsini yenileyin ve her zaman sağlam bir antivirüs kullanın adamın hayatı zehir oluyor bu trojan tarzı virüsleri yüzünden. Bakın ne kadar şifreniz varsa yenilemek zorundasınız çünkü adamda bu veriler var.

Onuda yeniledim hocam. 🙃
Adamsınız.

Ayrıca ne kadar şifreniz varsa Discord, Microsoft hepsini yenileyin ve her zaman sağlam bir antivirüs kullanın adamın hayatı zehir oluyor bu trojan tarzı virüsleri yüzünden. Bakın ne kadar şifreniz varsa yenilemek zorundasınız çünkü adamda bu veriler var.

Adamsınız.

Hocam çok haklısınız ya, zehir oluyor. Şu an günlük kullandıklarımı yeniledim. Daha detaylı olanlara sonra girişicem maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı