Sisteme virüs bulaşmış mıdır?

Ya bırak dostum bu virüs yazılımları sitenin kenarlarına tik çarpı koyuyor ya büyük ihtimal ona benzer bir şey oldu. Konu diye açılmış. Pes doğrusu.
Hocam troll konu değil ciddi şekilde açtım ben bu postu ben girdiğim her siteyi taratıyorum hatta google da bile nadir şekilde arama yapıyorum virüs ya yersem diye biraz paranoyakça biliyorum ama...

Bak, virüs öyle bulaştırılmaz bilgisayara. Ben sana şimdi tarif edeyim.
Hocam siteye girmedim zaten sadece virüs böyle bulaşır mı onu sormak istemiştim
Sana bilgisayar kullanmamanı tavsiye ederim. Böylece benim gibi değerli şahsiyetlerin vaktini çalmayıp diğer arkadaşların daha mühim konularını çözüme kavuşturmama yardımcı olursun. İlla virüs bulaştırmak istersen ufak bir aramayla bir ton virüs elde edersin, o zaman görürsün paranoyalığı.
Hocam benim amacım da bulaştırmamak zaten siteye girmedim yazdım zaten asıl sorum google da arama yapmak ile virüs bulaşır mı bunu merak ediyorum ciddi bir şekilde sormuştum troll değilim lütfen ciddiye alın

Hocam en son bilgisayarıma rat bulaşmıştı o günden beridir steamden bile oyun indiremez hale geldim birnevi travma gibi bir şey yaşadım yavaş yavaş düzeliyor gibiyim ama böyle şeyler yaşayınca tekrardan paranoyaklaşıyorum
Azizim psikolojik olarak destek almayı denediniz mi? Unutma her virüs ve kalıntısının sonu formattır. Öyle olur genelde şunu da unutma sakınan göze çöp batar. Adamlar neler kurup yüklüyor bir şey olmuyor. Öyle siteye tıklamayla virüs devri yerini daha profesyonel işlere bıraktı, sen neye tıkladığını biliyorsan sistemine sıkıntı gelmez.

Hocam en son bilgisayarıma rat bulaşmıştı o günden beridir steamden bile oyun indiremez hale geldim birnevi travma gibi bir şey yaşadım yavaş yavaş düzeliyor gibiyim ama böyle şeyler yaşayınca tekrardan paranoyaklaşıyorum
Geçmiş olsun hocam, Steam gibi platformlar güvenlidir sizin yapmanız gereken bilinmeyen sitelere girmeyip bir AV kullanmak olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı