Sisteme virüs girmiş midir?

Fıratt_To

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Bir şey araştırırken bir siteye girdim Kaspersky engelledi. Ancak daha sonra yanlışlıkla tekrar tıkladım o siteye bu sefer uBlock Origin sayfanın yüklenmesini engelledi ve bir sürü garip yazılar vardı. Virüs girmiş midir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-04 223721.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-04 223721.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 80
  • Ekran görüntüsü 2022-07-04 223737.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-04 223737.png
    17,8 KB · Görüntüleme: 82
Kapersky engellemiş virüs girdiğini düşünmüyorum ama girmiş olma ihtimali de çok yüksek gibi geldi. Tam taramalar çok uzun sürüyor ama dayanmanız gerekiyor bence.

Attığınız son ekran görüntüsündeki kodu analiz ettim ve maalesef iç açıcı haberlerle gelmeyeceğim... Hocam, bu çok tehlikeli olabilir... Derhal Windows Defender Tam Tarama yapın ve CMD'ye girip Ipconfig /flushdns yazın. Geçmiş olsun.

Etkin bir tehdit var mı diye hızlı tarama yaptım bir şey çıkmadı.

Attığınız son ekran görüntüsündeki kodu analiz ettim ve maalesef iç açıcı haberlerle gelmeyeceğim... Hocam, bu çok tehlikeli olabilir... Derhal Windows Defender Tam Tarama yapın ve CMD'ye girip Ipconfig /flushdns yazın. Geçmiş olsun.
Tamam güvenli modda tam taramaya geçiyorum. Sonuçları paylaşırım.

Malwarebytes'ta kuracağım.

Ayrıca rahat olmanız gerekiyor. Benim panik atağım var dün girdiğim hallere girmenizi gerçekten istemem.

Şu an telefondan yazıyorum güvenli modda tam tarama başlattım.
Malware ile hiçbir şey çıkmayan bilgisayarımdan windows defender trojan buldu dün. Kapersky-Malware- Windows Defender sırasıyla taratın son ikisi çabuk biter.

Ayrıca rahat olmanız gerekiyor. Benim panik atağım var dün girdiğim hallere girmenizi gerçekten istemem.

Mail ,sosyal medya hesaplarım vb. çalınabilir mi bu virüsten.

Geri
Yukarı