Çözüldü Sisteme virüs mü girdi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bvis

Hectopat
Daha fazla  
Bugün YouTube'dan müzik indirmek için girdiğim bir sitede reklamı kapatmayı unutmuşum. Arkada bir dosya indirdi ve Windows Defender tarafından engellenip uyarı geldi bundan sonra da tam tarama yaptım ama Defender'da düzeltme tamamlanamadı yazıyor. Bilgisayarıma virüs girmiş olabilir mi?

winows.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arşivli dosya daha açılmadan Defender silmiş gibi duruyor, bir sorun olacağını sanmıyorum fakat emin olmak için;

Ayrıca dosya Discord'dan indirilmiş gibi duruyor, emin misiniz reklamdan geldiğine?

Discord'u o sırada kullanmıyordum. Tahminimce beni attığı link beni SS'de görünen Discord linkine yönlendirdi Discord linklerine girildiğinde otomatik olarak indiriyor çünkü. Teşekkürler.

Malwarebytes ile taratın sonuçlar nasul olacak.

Kaspersky tam tarama atarsan hiçbir şey kalmaz zaten.

Hocam tarama yapın kaskpersky gibi avlardan bu trojan hesap bilgileri calmaya yönelik discordunuza dikkat edin. (ve üstteki hocamın dedigi gibi silmiş olma ihtimali yüksek)

Arşivli dosya daha açılmadan Defender silmiş gibi duruyor, bir sorun olacağını sanmıyorum fakat emin olmak için;

Ayrıca dosya Discord'dan indirilmiş gibi duruyor, emin misiniz reklamdan geldiğine?

Önerdiğiniz gibi Malwarebytes'dan tarama yaptım ve sonuçlar bu şekilde. Anladığım kadarıyla bir sorun yok hepinize teşekkür ederim.
resim_2022-12-26_210000799.png
Bugün YouTube'dan müzik indirmek için girdiğim bir sitede reklamı kapatmayı unutmuşum arkada bir dosya indirdi ve Windows Defender tarafından engellenip uyarı geldi bundan sonra da tam tarama yaptım ama Defender'da düzeltme tamamlanamadı yazıyor bilgisayarıma virüs girmiş olabilir mi?

Eki Görüntüle 1614541

Tehdit engellendi ile duzeltme tamamlanmadıya tıklayıp SS atar mısınız?

Discord'u o sırada kullanmıyordum. Tahminimce beni attığı link beni SS'de görünen Discord linkine yönlendirdi Discord linklerine girildiğinde otomatik olarak indiriyor çünkü. Teşekkürler.

Malwarebytes ile taratın sonuçlar nasul olacak.

Kaspersky tam tarama atarsan hiçbir şey kalmaz zaten.

Hocam tarama yapın kaskpersky gibi avlardan bu trojan hesap bilgileri calmaya yönelik discordunuza dikkat edin. (ve üstteki hocamın dedigi gibi silmiş olma ihtimali yüksek)

Önerdiğiniz gibi Malwarebytes'dan tarama yaptım ve sonuçlar bu şekilde. Anladığım kadarıyla bir sorun yok hepinize teşekkür ederim.
resim_2022-12-26_210000799.png

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı