AMD ATHLON X4-860 ve R9 270 Sistem Toplama

SkyTech

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar forumda yeniyim. Bi kaç forumdan yorum alıyorum forumları takip ediyorum. Sisteme yorum alabilirsek. Sistem oyun amaçlı ve Medium-High-Low arası. Beni 2-3 sene birşey değiştirmeden götürmesi lazım. Önerisi olanlar için Bütçe 1400 En fazla 1450 TL.
  • AMD ATHLON X4-860 BlackEdt İşlemci
  • SAPPHIRE R9 270 2GB GDDR5 256BIT DUAL-X Veya R9 270 Sapphire Ekran kartı
  • ZEPPELIN 2x 4GB DDR3 1600Mhz Ram
  • Gıgabyte Sc-Fm2 A88x Anakart
  • Seagate 3.5" 1tb Sata 3 64 Mb Harddisk Belki ilerde SSD
  • Dark Ninja ATX kasa (3 fan oldugu için ^^ )
  • ZM500-Le Serisi 500w PSU

Önerilere açığım. Bu arada Fm2'nin yeni mimarisi olcakmış heralde. Am3 devri bitti dediler. Geleceği olsun diye Fm2 :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Apu hem grafiğe hem işlemciye ağırlık verdiği için işlemciden tam randıman alamam diye öyle istemedim Sizce apu dahamı avantajlı Benim oynuyacağım ( GTA4 olur Watch Dogs Sleeping Dogs ) oyunları 30+ fpsde açarmı acaba ? Fps manyağıyım birde Ekran kartı baya önemli gibi ?

Başlık ne olmalı yorum alıyorum çünki :D
Bende APU öneriyorum çok garip bir sistem toplamışsınız. Bu arada başlık yanlış.

Apu hem grafiğe hem işlemciye ağırlık verdiği için işlemciden tam randıman alamam diye öyle istemedim Sizce apu dahamı avantajlı Benim oynuyacağım ( GTA4 olur Watch Dogs Sleeping Dogs ) oyunları 30+ fpsde açarmı acaba ? Fps manyağıyım birde Ekran kartı baya önemli gibi ?

Başlık ne olmalı yorum alıyorum çünki :D
Technopat'ın youtube kanalından APU oyun performanslarına bakabilirsin.

Uymayınca ceza mı yeniyor ? Bütçe başta belirttiğim gibi 1400 en fazla 1450 Tl
İlk katıldığımda art arda banlar yedim :D Sosyalin kuralları katıdır ama alışılıyor.

Buyurun:

Ekran Alıntısı.JPG

Not: www.vatanbilgisayar.com: Cooler Master Blizzard T2 Mini İntel Lga 775/1155/1156 & Amd Am2/Am3/Am3+/Fm1 - Vatan Bilgisayar bunu da alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı