Rehber Sistemi desteklemeyenler için Windows 11 Insider programını açma

Bildiğiniz gibi sistemi desteklemeyen kullanıcılar Windows 11 de Insider Programında böyle bir hata alıyordu.

Ekran Görüntüsü (9).png

Bunun bir çözümü var. Yapmanız gereken bir registry dosyasını çalıştırmak olacaktır.

Bu linkten registry dosyasını indirip çalıştın.

Ekran Görüntüsü (10).png

Gelen uyarıyı kabul edin.

Ekran görüntüsü 2021-10-10 194659.png

Daha sonra Insider Programına girin.

Ekran Görüntüsü (8).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de ayn sıkıntı devam ediyor. Güncelleme yapmıyor error veriyor :(
Win11 içinden yükseltmeye çalışıyorum fakat Keep personal files and apps kısmı pasif geliyor. Diskde 4 yıllık finansal data var formatta yeniden oluşturma şansı yok :(

Dosya Ekleri

• 1648075227611.png
    1648075227611.png
    31,8 KB · Görüntüleme: 37
  • 1648135092526.png
    1648135092526.png
    29,4 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
İşlemcisi desteklemeyenler görebiliyor lakin TPM 2.0 olmayanlarda aynı değil.
Arkadaşlar hata aldınız mı? SS atar mısınız?

TPM 2.0 var Secure Boot falan her şey destekliyor ama sadece işlemci modeli uygun değil. İnsidera bu yöntemle katıldım ama şu an sadece Windows 10'un beta sürümlerini falan veriyor galiba. Windows 11'i normal kurulumla hiç kullanamıyacağım galiba.

TPM 2.0 var Secure Boot falan her şey destekliyor ama sadece işlemci modeli uygun değil. İnsidera bu yöntemle katıldım ama şu an sadece Windows 10'un beta sürümlerini falan veriyor galiba. Windows 11'i normal kurulumla hiç kullanamıyacağım galiba.
Hocam bu yöntem bazen de Windows 10'un beta sürümlerini verebilir ki normaldir tekrardan çıkıp geri katılmayı deneyin ama bundan önce programdan beta kanalını seçin.

Bildiğiniz gibi sistemi desteklemeyen kullanıcılar Windows 11 de Insider Programında böyle bir hata alıyordu.

Eki Görüntüle 1186066

Bunun bir çözümü var. Yapmanız gereken bir registry dosyasını çalıştırmak olacaktır.

Bu linkten registry dosyasını indirip çalıştın.

Eki Görüntüle 1186073

Gelen uyarıyı kabul edin.

Eki Görüntüle 1186075

Daha sonra Insider Programına girin.

Eki Görüntüle 1186078
bunun canary channel için olanı varmı ben canary channel'a geçmek istiyorum

Geri
Yukarı