Rehber Sistemi desteklemeyenler için Windows 11 Insider programını açma

Bildiğiniz gibi sistemi desteklemeyen kullanıcılar Windows 11 de Insider Programında böyle bir hata alıyordu.

Ekran Görüntüsü (9).png

Bunun bir çözümü var. Yapmanız gereken bir registry dosyasını çalıştırmak olacaktır.

Bu linkten registry dosyasını indirip çalıştın.

Ekran Görüntüsü (10).png

Gelen uyarıyı kabul edin.

Ekran görüntüsü 2021-10-10 194659.png

Daha sonra Insider Programına girin.

Ekran Görüntüsü (8).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 tam sürüm çıkmadan önce TPM gibi şeylerin bypass etmenin yolları bulunur derdim çoğu kişi engellenir bulunamaz derdi :D.
Dediğim gibi Windows 1.0'dan beri her şeyin bypass yolu bulundu, bulunmaya devam ediyor. :)

Eline sağlık. Kullandığım ve yeni satın aldığım PC artık TPM desteklediği için, deneyemiyorum kusura bakma.
Windows 11 tam sürüm çıkmadan önce TPM gibi şeylerin bypass etmenin yolları bulunur derdim çoğu kişi engellenir bulunamaz derdi :D.
Dediğim gibi Windows 1.0'dan beri her şeyin bypass yolu bulundu, bulunmaya devam ediyor. :)
Microsoft böyle bir şeyi engelleyemeyeceğini bilmesine rağmen inadına inadına ilerledi, şimdi ise eminim pişman. Yeni Windows 8(Vista)'e hoş geldiniz!

Bildiğiniz gibi sistemi desteklemeyen kullanıcılar Windows 11 de Insider programında böyle bir hata alıyordu.

Eki Görüntüle 1186066

Bunun bir çözümü var. Yapmanız gereken bir registry dosyasını çalıştırmak olacaktır.

Bu linkten registry dosyasını indirip çalıştın.

Eki Görüntüle 1186073

Gelen uyarıyı kabul edin.

Eki Görüntüle 1186075

Daha sonra Insider programına girin.

Eki Görüntüle 1186078

Hocam Insider'a katılmanın ne artısı oluyor?

Hocam Insider'a katılmanın ne artısı oluyor?
Insider'a katılmanın bir artısı olduğunu söyleyemem. Bazı stabil olmayan ve bütün kullanıcılara sunulmadan önceki test için sırasıyla Release Preview(en stabil olanı, fakat şu an Windows 10 için geçerli), Beta ve Developer(Geliştiricilerin Business kanalından sonra paylaştığı kanaldır ve en az stabil olandır.). Demem o ki sadece herkese açık olarak paylaşılacak Windows sürümlerini daha erken alırsınız fakat daha az stabil kullanırsınız.

Eline sağlık. Kullandığım ve yeni satın aldığım PC artık TPM desteklediği için, deneyemiyorum kusura bakma.

Microsoft böyle bir şeyi engelleyemeyeceğini bilmesine rağmen inadına inadına ilerledi, şimdi ise eminim pişman. Yeni Windows 8(Vista)'e hoş geldiniz!

Hemde nasıl pişman var ya... Kendisi bile nasıl bypass edileceğini açıkladı :D.
Ek olarak bu saçma sistem gereksinimleri olmasaydı şu an çok daha fazla kişi Windows 11'e geçecekti. Microsoft hiç mi ders almadın Windows Vista ve 8'den?

Benim işlemcim desteklemiyor ama Insider programına sorunsuz girebildim ve geçiş yaptım Windows 11'e normal mi acaba ?
İşlemcisi desteklemeyenler görebiliyor lakin TPM 2.0 olmayanlarda aynı değil.
Arkadaşlar hata aldınız mı? SS atar mısınız?

Geri
Yukarı