Sistemi hangi siteden veya mağazadan toplamalıyım?

İtopya, Sinerji, Teknobiyotik, İncehesap sitelerini öneririm. Eğer imkanın varsa sistemi kurmalarını ama kargoya vermemelerini istersin, kendin gidip alırsın. Ben Sinerji üzerinden böyle yaptım. Zaman ilerliyor, internet hayatımızın bir parçası oldu artık. İnternetten alınmaz vb. diyenlere aldırma. Gidip bilinmedik saçma sapan, araştırma yapmadan dandik internet sitelerinden alışveriş yaparsan dolandırılırsın. Dediğim gibi eğer imkanın varsa git al, ben kargoda sıkıntı yaşanmasın diye kendim aldım.
Vatan, Teknosa, Mediamarkt'tan almanı önermem.

Kargo ile çok ağır bir kasa satın aldım, paketlemesi gerçekten çok iyi ve kutusu dahil hiç bir çiziği bile yok. Kargonun şubesi ve çalışanları çok önemli ona dikkat et derim. Yine de güvenmiyor isen ki ben de güvenemiyordum, internetten aldıktan sonra gidip al ya da mağazadan al. Ama zaten o kadar para verdikten sonra kapıda kontrol etmek istersin, öyle olunca da sıkıntı varsa tutanak tutturursun direk değişim sağlarlar. Bence mağazalara gidip pahalıya almaktansa internetten her parçayı ucuza alıp kendin topla.

Yeni konular

Geri
Yukarı