Çözüldü Sistemi sıfırlarken elektrik gitmesi sonucu mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CrUSH

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım sürekli mavi ekran veriyordu. Yani sürekli dediğim günde 2 kere falan. Bugün sabah Google'da dolaşırken yeniden oldu. Çok ugrasmadım sonra bilgisayar acıldıktan maksimum 2 dakika sonra tekrar oldu. Sonra bilgisayari ayarlardan sifirladim, sifirlanirken %36'da takili kalmisti ben de yemek yiyordum. O sirada elektrik gitti ve PC kapandi. Tekrar actigimda kurtarma seceneklerinden farkli bir sifirlama seklinden sifirladim. PC açıldı her şey normal fakat artik PC acildiginda her 10 dakikada bir mavi ekran veriyor. Ne yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anladım. En sağlıklısı bootable bir Windows USB'si ile temiz kurulum yapmanız olacaktır. Gerekli rehber aşağıda yer almaktadır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows'un sıfırlama aracını kullanırken oluşan kesintiler sonucu sistem dosyaları hasar görmüş olabilir. Siz yine de aşağıdaki rehbere göre minidump dosyanızı bizimle paylaşın ve buna göre bir yardımda bulunalım. Gerekli rehber aşağıda yer almaktadır.

Windows'un sıfırlama aracını kullanırken oluşan kesintiler sonucu sistem dosyaları hasar görmüş olabilir. Siz yine de aşağıdaki rehbere göre minidump dosyanızı bizimle paylaşın ve buna göre bir yardımda bulunalım. Gerekli rehber aşağıda yer almaktadır.

Dediginiz olayi yapiyordum ve PC yeniden mavi ekran verdi, yeniden basladi ve böyle bir ekran geldi karsima. Yani 2 seçenek vardi 1.si bilgisayariniz duzgun kurulmamis olabilir gibisinden bir seydi öbürü de bunu yok say ve bilgisayari yeniden baslat idi. Ben 1.sine tikladim ve boyle bir ekran geldi.

20210613_152427.jpg

Artı -1 Eksi
Anladım. En sağlıklısı bootable bir Windows USB'si ile temiz kurulum yapmanız olacaktır. Gerekli rehber aşağıda yer almaktadır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Geri
Yukarı