Sistemi taşıdıktan sonra ekran gelmiyor

• Konuyu başlatan zJueX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 141

zJueX

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Merhaba, odami boyamak için kasayi dogru duzgun çıkarıp yavasca yan odaya koydum. Her seyi yerine yerlestirdim kasayi da koydum ve taktim, gucu verdim, HDMI kismina da taktim. Fakat ekran gelmiyor, gucu çıkarıp Power tusuna basili tutmayi denedim, RAM'lerdeki oksitlenmeyi almayi denedim RAM'lerde sorun yok calismadi, herhangi bir seste cikarmiyor. Normalde bu hata olmadan once PC acildiginda SteelSeries klavyemde RGB renk olurdu direkt fakat simdi acildiginda ve ekran gelmediginde turuncu yaniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha iyi olurdu. Sonucu yazar mısın?
Sonuc olmadi 10 dk dinlendirmeyi yapacagim.

Dinlendirme sonucu: Yine basarisiz, normalde bip sesi vermez idi bios'u cikarip takinca 1 uzun 4 kisa bip vermeye basladi goruntu hala yok. 1 uzun 4 kisa olayi eskiden de olmustu fakat ekran vardi o sira f7 ile bios ayarlarina gidip ciktiktan sonra bir daha hic olmamisti.

Dinlendirme sonucu: Yine basarisiz, normalde bip sesi vermez idi bios'u cikarip takinca 1 uzun 4 kisa bip vermeye basladi goruntu hala yok. 1 uzun 4 kisa olayi eskiden de olmustu fakat ekran vardi o sira f7 ile bios ayarlarina gidip ciktiktan sonra bir daha hic olmamisti.
Duzeltme: 4 bip değil 5 bip vermekte.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı