Sistemi temizledikten sonra LoL'de FPS yükseldi

Bilgi edinmek isteyen birine basitçe sebebini açıklamak varken niye yeriyorsu ben de onu anlamıyorum.

Türkçeni düzeltmeni öneririm. İlk olarak burası platform ve soru sormak serbest. Ayrıca cevap yazmak da serbest. Onun ironi olduğunu belirtmek isterim ama senin gibiler sonuna ironi işareti koymadığım sürece anlamıyor. Gereken cevap verilmiş. Bende bir ironi yaptım bitti. Üstteki arkadaş gibi yazmak yerine neden A1 ile yazdın peki? Garip insansın.

Türkçeni düzeltmeni öneririm. İlk olarak burası platform ve soru sormak serbest. Ayrıca cevap yazmak da serbest. Onun ironi olduğunu belirtmek isterim ama senin gibiler sonuna ironi işareti koymadığım sürece anlamıyor. Gereken cevap verilmiş. Bende bir ironi yaptım bitti. Üstteki arkadaş gibi yazmak yerine neden A1 ile yazdın peki? Garip insansın.
İsteğin doğrultusunda yermek kelimesindeki yazım yanlışını düzelttim. Cümleyi anlayamamanı da normal karşılıyorum, muhtemelen günlük yaşantında bu yapıda bir cümle görmediğin için garip geldi.

Soru ile ilgili cevap yazmak serbest, alakasız yazmak yasak. Ayrıca burası gerçek hayat değil. İroni yapıyorsanız parantez açmak zorundasınız. Mimiklerinizi göremediğimiz için mesajlarınızı ciddiye almaları çok normal. İnsanlara Türkçelerini düzeltmeleri için öneride bulunuyorsunuz madem; bende size üslubunuzu düzeltme konusunda öneride bulunayım. İyi forumlar.

Geri
Yukarı