Sistemi Yormayan Oyun Önerisi

Kavin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İçeriğimde videolarda konuşuyorum. Facecam yok. Arkaplanda Audacity ve Camtasia açık oluyor. Bu sayede sistemin üzerine biraz yük biniyor. Bunun için bu işleri yaparkan kasmayacak, fazla sistem gereksinimi istemeyen oyun arıyorum. Elimde CS:GO ve Paladins var, fakat ping sıkıntım var. Bu yüzden singleplayer olabilirse güzel olur. Grafikleri de GTA Vice City olmasın :) Düşük boyutlu olursa sevinirim. Paladins gibi ama singleplayer versiyonu olan bir oyun önerebilirseniz çok sevinirim :p

Şimdiden teşekkürler herkese :p

@Barış Tolon

Son düzenleyen: Moderatör:
M&B Warband bakabilirsin. Efsanedir kendileri.

League of Legends iyi gider.

Doom 3: BFG Edition

Harika bir oyun. :D

Rise Of Nations, Civilization 5, Mount & Blade serisi.

Arkadaşlar öncelikle sağolun. LOL pek bana hitap etmiyor açıkçası. Ping sorunu da cabası. Payday 2 boyutu çok büyük maalesef :). ROFN, C5 ve MB de pek güzel görünmedi gözüme :). DOOM3 de öyle. Biraz sakin olsun. Kan falan akmasın, tepemize zombi falan yağmasın :D.

Eleştiri kanalım var :).

Hotline Miami 2 Wrong Number. :) Şaka yaptığımı düşünebilirsin ama şahsen ben bilgisayar indirme veya benzeri uzun işlemler yaparken bu oyunu oynuyorum. Harbiden sarıyor ama. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı