Sistemi Yormayan Ücretli Antivirüs Programı Önerisi

Bitdefender Internet Security tavsiye ederim. Hem sistemi yormuyor hem de koruma konusunda başarılı. Ayrıca benim gibi çocuğunuz varsa ebeveyn koruma yazılımı çok işinize yarayacaktır. Ayrıca çok kullandığım diğer bir özelliği password wallet çok işimi kolaylştırıyor. Bu arada fiyatı da çok ıygun.

Bitdefender ve Kaspersky kullanabilirsin. Çok dosya indiren biri olmasaydın Defender de yeterli gelirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
KIS satın aldım. Sistemim imza kısmında yazıyor. Sistemde kasma, donma vs. yapmaz umarım. Bu arada KIS satın almama rağmen iade etmeyi düşünmüyor da değilim. Free sürüm yeterli gelir miydi acaba diye ? Free sürümün süresi bitince tekrar kurup kullanabilmek için nette birkaç video izledim. Bu şekilde free sürümü 1 ay kullanıp lisans bitince tekrar kaldır-kur şeklinde kullansam yeterli gelir mi peki ? 😟

Her türlü torrent ve crack işi ile uğraşıyorum. Buna rağmen antivirüs yok ve windows defender crackler için kapalı. Bugüne kadar sorun yaşamadım. Tek yapman gereken tıkladığın yere dikkat etmek. İçime sinmeyen bir durum olduğunda da esed yükleyip geri siliyorum.

KIS satın aldım. Sistemim imza kısmında yazıyor. Sistemde kasma, donma vs. yapmaz umarım. Bu arada KIS satın almama rağmen iade etmeyi düşünmüyor da değilim. Free sürüm yeterli gelir miydi acaba diye ? Free sürümün süresi bitince tekrar kurup kullanabilmek için nette birkaç video izledim. Bu şekilde free sürümü 1 ay kullanıp lisans bitince tekrar kaldır-kur şeklinde kullansam yeterli gelir mi peki ? 😟
Trol mü bu konu? Sistemin kaç yıllık ki Kaspersky kassın? 😉
Bilgisayarınız tarihi değilse kasacağını düşünmüyorum 😉
Kaspersky programını satın aldıysanız neden iade edeceksiniz?
İnternet Security'nin çoğu özelliği Free'den iyidir 🙂
İnternet Security aldıysanız, bilgisayarınıza kurun ve rahat edin :)
Daha güncel olması için Buradan indirin. Ne olur olmaz bir tam tarama yaptırın. Kolay gelsin :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı