SİSTEMİM İÇİN YENİ EKRAN KARTI-?Ati Radeon 4890

Byciwano

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorum ki ? Çoğu siz arkadaşlar dalga geçebilirler, ama maddi durumum yetmediği için yeni sistem toplayamamaktayım. Şimdi sizlerden ricam bilgisayarıma uygun bir ekran kartı tavsiyeniz...

Anakart :Asus P5B /775pin yuvalı
İşlemci: İntel Quad 8300
Power Supply: Raidmax 730watt hybird modeli
Monitör: Phılıps 27'' Full HD LED Monitör:
İstediğim ekran kartının özellikle çok akıcı şekilde en azından )4K çözünürlüğünü kaldırması ve güncel bir çok FPS oyunlarını oynatmalıdır.

Neden 4k burda siz değerli arkadaşlar biliyorsunuz ki? Yeni çıkan telefonlarda bile 4K çekimi olabilmekte, bu yüzden geleceğe yönelik bir Ekran kartı olmasını sizlerden temenni ediyor ve teşekkür ediyorum...

Eski Ekran Kartım Bozuldu:Modeli Shappire Ati Radeon 4890OC serisi ben açıkçası nasıl bozulduğundan pek anlamamaktayim, sadece termal macununu değiştirmek istedim ve sonradan yerine taktığımda artık boot edilmemekte ve ekrana görüntü gelmemektedir.

Zaten garanti deseniz yaklaşık 4 seneyi geçmiş durumda, bir de Sapphire servisine ulaşmak mümkün değil, nereye baktıysam servisleri yok, telefon numaraları yok, ne diyeceğimi bilmiyorum. Bundan sonra (Sapphire) Marka Ekran kartı alırken 10 defa düşünmenizi tavsiye ederim. Gerçekten güzel modeller çıkarılıyor olabilir, ama bir teknik testek olmadıktan sonra eminim sizde hak vereceksinizdir. :(:(:(

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, oncelikle sisteminizle dalga gececek terbiyesizler yok, rahat olabilirsiniz. Butceniz ne kadar? Belirtirseniz sevinirim.

4k monitör yoksa, 4k oyatmasının manası?
Neden 4k burda siz değerli arkadaşlar biliyorsunuz ki? Yeni çıkan telefonlarda bile 4K çekimi olabilmekte, bu yüzden geleceğe yönelik bir Ekran kartı olmasını sizlerden temenni ediyor ve teşekkür ediyorum...

Mesajımı iyice okumanızı rica ediyorum...
Geleceğe yönelik bir ekran kartı olsun...
Mesala benim ati 4890 oynatmıyordu?

4K oynatmak için önerilen kartlar R9 295X2 ve Titan Z gibi kartlar. 7000 Tl geçecek bir fiyat olacağını zan ediyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı