Sistemim uyumlu ama CS:GO kasıyor

1gokhanavanoz

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Resimde gördüğünüz gibi sistem gereksinimlerim uyumluy gözüküyor ama oyunda 45 50 60 70 FPS alıyorum. Son güncellemeden önce 100 120 FP alan oyunum buna rağmen kasmaya başladı. Konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    24,6 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içi ayarları yapman gerekir kesinlikle.
Ayrıca ekran kartı ayarlarına gelip(eğer yoksa internetten indirebilirsin.) 3D özelliğini performans olarak ayarla.
Eğer Game booster kullanıyorsan CTRL+Shift+ESC'ye basarak ayrıntılara gel(Win 8, 8.1 ve 10 için geçerli) Game Booster'ı bul öncelik ayarla diğerek yüksek yap.
Aynı şekilde CS:GO ya da yüksek öncelik ayarla eğer iyi bir RAM'in ve ekran kartın varsa bu sana 30*40 FPS ekstra verir.
İyi günler.

Oyun içi ayarları yapman gerekir kesinlikle.
Ayrıca ekran kartı ayarlarına gelip(eğer yoksa internetten indirebilirsin.) 3D özelliğini performans olarak ayarla.
Eğer Game booster kullanıyorsan CTRL+Shift+ESC'ye basarak ayrıntılara gel(Win 8, 8.1 ve 10 için geçerli) Game Booster'ı bul öncelik ayarla diğerek yüksek yap.
Aynı şekilde CS:GO ya da yüksek öncelik ayarla eğer iyi bir RAM'in ve ekran kartın varsa bu sana 30*40 FPS ekstra verir.
İyi günler.

Hocam sonuç aynı.Değişen bir şey yok.Game booster olarak hangi uygulamayı kast ettiniz.Bi de sanırım benim vrami intelden kullanıyor.AMD görünüyor ama nasıl oyunlarda onu kullanabilirim bir fikrim yok.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    9,5 KB · Görüntüleme: 28
  • 2.PNG
    2.PNG
    9,1 KB · Görüntüleme: 18
Intel grafik kartı çok kullanılmıyor böyle işlerde.
Bu kartın driver'ı artık internette yok benimki de aynı ama istersen amd kartını versiyonunu internete yazarsan driver'ını kurup ayarlarını istediğin şekilde performans olarak yapabilirsin.
Bu grafik kartıyla daha sana bir çözüm öneremem ama diğer dediklerimi yaparsan belki sana yardım etmiş olarbilirim.
Kendine iyi bak

Intel grafik kartı çok kullanılmıyor böyle işlerde.
Bu kartın driver'ı artık internette yok benimki de aynı ama istersen amd kartını versiyonunu internete yazarsan driver'ını kurup ayarlarını istediğin şekilde performans olarak yapabilirsin.
Bu grafik kartıyla daha sana bir çözüm öneremem ama diğer dediklerimi yaparsan belki sana yardım etmiş olarbilirim.
Kendine iyi bak

AMD driver indirdim ama faydasını görmedim ilgin için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı