Sistemimde sadece SSD görünüyor

mustafacandan

Hectopat
Arkadaşlar bu SSD'den dolayı mı lütfen bana yardımcı olun. SSD 256 GB arkadaşlar bu çok az değil mi? İki üç tane şey yüklesem hemen dolacak yeri.
IMG_20200817_231016.jpg

Sisteminde başka bir depolama cihazı var mı?

İşte onu nereden görebilirim?

Sisteminde başka bir depolama cihazı var mı?

İşte onu nereden görebilirim?

Eğer sisteminize 256 GB SSD taktıysanız 2 TB olmasını beklemiyorsunuz sanırım.

Ben SSD'nin yanında harddisk geliyor sanıyordum eğer harddisk varsa nasıl görürüm?

Ee ne yapalım gidip sana yeni SSD mi alalım.

Hayır yani bu SSD'nin yanında harddisk yok mudur? Onu nasıl görebilirim onu demek istiyorum.

256 GB SSD içine Windows 10 ve sistem dosyaları da dahil olduğu için 222 GB toplam görünüyor. Veya farklı bir şey mi anlatmak istedin?

Yani harddisk yok mu yanında sadece bu mu var onu nereden anlarım nereye bakarsam.

Anladığım kadarıyla arkadaşımız hazır sistem almış. Yeni sisteminde sadece SSD var ve arkadaşımız bunun yetersiz olduğunu düşünüyor. :D.

Evet yetersiz olduğunu düşünüyorum. Ben alırken yanında harddisk var sanıyordum SSD hakkında o kadar bilgi sahibi değilim.

Adam gibi derdinizi anlatsanız veya saçma konular açmasanız millet burada boşuna oyalanmayacak.

Evet haklısınız aceleyle yazmak zorunda kaldım anlatamadım derdimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte onu nereden görebilirim

İşte onu nereden görebilirim

Ben ssd nin yanında harddisk geliyor sanıyordum eğer harddisk varsa nasıl görürüm

Hayır yani bu ssd nin yanında harddisk yokmu dur onu nasıl görebilirim onu demek istiyorum

Yani harddisk yokmu yanında sadece bu mu var onu nereden anlarım nereye bakarsam

Evet yetersiz olduğunu düşünüyorum ben alırken yanında harddisk var sanıyordum ssd hakkında o kadar bilgi sahibi değilim

Evet haklısınız aceleyle yazmak zorunda kaldım anlatamadım derdimi
Yanında hdd olsaydı görünürdü sanırım.

Anakartının marka modelini vermen lazım.
AMD radeon 610
kardeşim sen bilgisayarında ne var ne yok bilmiyor musun öncelikle laptop mu masaüstü mü sistemin hazır almışsın herhalde
Laptop evet hazır
kardeşim sen bilgisayarında ne var ne yok bilmiyor musun öncelikle laptop mu masaüstü mü sistemin hazır almışsın herhalde
Laptop evet hazır

Yeni konular

Geri
Yukarı