Sistemime virüs bulaşmış mıdır?

BraveMaster

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar nostalji olsun diye Half-Life indirdim. Dosyayı VirusTotal'de tarattım. Virüs Total'de jiaming, sophos ve Yandex adlı antivirüsler virüs algılamış cihazımdaki Kaspersky ve ESET ile tarattım temiz çıktı. Sistemime virüs bulaşmış mıdır?

Arkadaşlar nostalji olsun diye Half-Life indirdim. Dosyayı VirusTotal'de tarattım. Virüs Total'de jiaming, sophos ve Yandex adlı antivirüsler virüs algılamış cihazımdaki Kaspersky ve ESET ile tarattım temiz çıktı. Sistemime virüs bulaşmış mıdır?
Malwarebytes'le de bir taratın rica etsem. Sonra kesin sonuç çıkar.

Half-Life serisi indirimlerde fiyatı çok düşüyor. Konuya gelirsek temiz çıktı ise bulaşmamıştır.

Hocam crack güzel bir şey değil biliyorum ama burada asıl sorduğum soru virüs bulaşıp bulaşmamasıdır.
Hocam bence bulaşmıştır, McAfee de iyi değil ama antivirüsler ortak olarak bir zararlı tespit etmişler, temiz kurulum yapmanızı öneririm.
Sizin de bu tepkiniz aşırı komik. Satın alması gerektiğini söyledik ve konu "güvenlik" konusu olduğu için yardımcı olduk.
Hocam korsana destek yok diye de not düşebilirdiniz.

Hocam bence bulaşmıştır, McAfee de iyi değil ama antivirüsler ortak olarak bir zararlı tespit etmişler, temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Hocam korsana destek yok diye de not düşebilirdiniz.

Hocam her virüs için format atılsaydı Anti-Virüs'e gerek kalmazdı. İyi olan Anti-Virüs'lerle tarama yapmış ve temiz çıkmış sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı