Sistemin Bozuk Olduğunu Nasıl Anlayabilirim ?

KronosGate

Hectopat
Daha fazla  
Beyler, ilk olarak sistem aldım bunu vatana toplattım. Fakat sistemin bozuk olduğunu nasıl anlayabilirim bozuksa geri vericem yenisini alacağım. İade günü 1,2 gün kaldı o yüzden acil. AC 1080p ultrada 80 fps alıyodum gtx 780ti ile şimdi sabit 60 bir dengesizlik var gibi. Birde ramlerim gittikçe çok ram kullanıyor. Kullanıcılardan baktım ben 500 mb ram kullanıyorum donanım 100 mb sistemde 3 gb desek. Fakat bi ara 7 saat pc açık kaldı 10 gb ram kullandı.

İşlemci : İntel Core i7 4770K Soket 1150 3.5Ghz 8Mb Cache 22Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar
İşlemci Soğutucu : Thermaltake Nic C4 Lga775/1150/1155/1156/1366/2011 & Am2/Am2+/Am3/Am3+/Fm1 İşlemçi Soğutucu - Vatan Bilgisayar
Ekran Kartı : Asus Gtx780 Ti Directcu 2 O.C Gddr5 3Gb 384Bit Nvidia Geforce Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Anakart : GA-Z97X-Gaming 5 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3200MHz(O.C) HDMI&DVI Anakart - Vatan Bilgisayar
Ram : Gskill 16Gb (2X8Gb) Trident X Ddr3 2400Mhz Cl10 1,65V Dual Kit Ram - Vatan Bilgisayar
HDD : Seagate 3.5" 1Tb Barracuda Sata 3.0 64Mb Cache 7200Rpm Harddisk - Vatan Bilgisayar
SSD : İntel 180Gb 335 Serisi Sata 3.0 Ssd(500Mb Okuma / 450Mb Yazma) - Vatan Bilgisayar

Değiştirmem gereken bir parça varmıdır ?

Son düzenleme:
Sistemi topluyorsunuz. Ve daha çok geçmeden hata var mı arayışına giriyorsunuz. Sistem ya toplanmadı hayali sistem. Ya da oyun oynuyorsunuz bir o parça bir bu parça. Oyun korsansa yapar. Değiştirmeye yer aramayın.

Sistemi topluyorsunuz. Ve daha çok geçmeden hata var mı arayışına giriyorsunuz. Sistem ya toplanmadı hayali sistem. Ya da oyun oynuyorsunuz bir o parça bir bu parça. Oyun korsansa yapar. Değiştirmeye yer aramayın.
Ekran kartına o kadar para verdim verdiği performansı almak hakkım! bana verdiği performansı vermiyor iade etmek benim doğal hakkım kardeşim. Hayali sistem değil bir ara zaten inceleme fotoğraflarını yapacağım. Watch dogs korsan değil ama az fps alıyorum.

Gerekli ayarlari kontrol edin. Guc seceneklerine bakin, yuksek performansta degilse, isaretleyin. Virus taramasi yapin, gerekli bilesenleri testlerden gecirin.
Windows Update'lari eksiksiz yapin.

Neden hemen donanımda arıyorsunuz ki problemi? Yazılımda da olabilir. Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız öncelikle sistem taraması yapın.
Recep abinin yüklediği windows 8.1 64 bit kullanıyorum. Virüs taraması yaptım nis ile izleme bişeyi silindi falan dedi, hep tarattığımda çıkıyor, tarattığımda siliniyor. Malwarebytes ile tarattım sonuç yok
Gerekli ayarlari kontrol edin. Guc seceneklerine bakin, yuksek performansta degilse, isaretleyin. Virus taramasi yapin, gerekli bilesenleri testlerden gecirin.
Windows Update'lari eksiksiz yapin.
Yüksek performans'ta windows update yapmadım, fakat yapıyorum olmuyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı