Sistemin Oyunlarda Donması ve Sesin Takılması

Daha fazla  
Arkadaşlar PC oyunda ya da normal Chrome'da dolaşırken dizi izlerken, dikkatimi çeken tam ekranda olduğu zaman gerçekleşiyor sanırım. PC donuyor tamam mı bir 5 saniye ya da 10 saniye donuyor görüntü. Ses de takılıyor böyle çizik CD gibi ya da plak takıldığını düşünün, o şekilde iğrenç bir ses görüntü düzelinceye kadar devam ediyor. Ardından düzeliyor. Çok rahatsız ediyor bu beni çoğu zaman yaşıyorum.

Bir başka sorunum da sadece GTA 5'de yaşıyorum bunu, GTA 5 girince bir ekran karşılıyor ya bizi, Online story mode ayarlar falan diye. İşte oraya kadar oyunun sesi var rockstar ambleminden itibaren falan yani, story mode giriş yaptığımda loading kısmında oyunun temelli sesi gidiyor? Neden? Oyunu kapatıp açmaktan başka çözüm bulamadım...

Arkadaşlar problemimi hiç bir yerde bulamadım, çözemedim de. Az önce mavi ekran verdi. Yazan kod ise buydu; DPC_WATHDOG_VIOLATION

@Recep Baltaş Reis bir bakabilecek misin ya. Bir ay oldu yaklaşık bu problem çıldıratacak beni

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı