Staj bittikten sonra nasıl hissetiniz rahatlamış mıydınız?

Merhaba evet başlıktaki gibi. Ben aşırı yoruldum, iş yerinde çıkmayı, düşünüyorum siz geçmişte nasıl düşündünüz veya benim gibi aynı durumda arkadaşlar. Şu an ne düşünüyorsunuz?

Benim staj yerim ofis tarzı gün boyu bilgisayar başındayım zaman geçmiyor ama en azından zor bir iş yapmıyorum.

Hocam lise biteli çok oldu benim zamanım da beni tehdit de ettiler kaliteli kontrol de iş yokken 20 kglik boyaları diziyordum palette yapmasam benim hocama iftara atacaklardi çalışmıyor etmiyor kaçamak yapıyor gibi ama ben hiç öyle bir şey yapmamıştım bir de sapıklardi o zaman daha reşit değilim kuş ötüyor mu, evlendirelimmi seni çocuk yapacak yaştasın gibi itamlarda bulunuyorlardi vallahi hatta o zaman eski J5 telefonumdan ses kaydı aldım ama staj bitiyor diye kimseye göstermedim tek arkadaşıma gösterdim oda şaşırdı.

Ben olsam büyük ihtimal güzelce bir dövüp, dava açar tazminat alırdım. Hatta pedofilikten içeri girerlerdi hocam. Geçmiş gitmiş ama onlar hâlâ başkalarına da yapıyor olabilirler. @rolexr hocam sizde halinize şükür edin şurada 1 ay kalmış, kalmamış biraz sabredin elbet geçer.

Sormayın hocam cahille cahil olunmaz diye bir söz var hiç cevap bile vermedim sürekli molalarda cagirirlardi gitmezdim leş gibi sigara kokuyorlardi hatta sigara bile verdiler şimdiden başla diye staj yapacaklar staj yerlerini iyi seçsin bu arada bu bahsettiklerim hepsi üretimciler, yanım da çalışan kadın vardı sonra yemekhane şefimiz kadındı müdürümüz vardı bunlar iyi insanlardı her sabah simit poğaça ne bileyim çikolata gofret verirlerdi ama üretimciler tamamen edep yoksunu insanlardı. Ben gelen boyaları kontrol edip üretimcilere bilgi vermeye gittiğim için her girdiğimde sinirlerim bozuluyordu o üretim sahasına girdiğimde.
İlköğretim mezunu kendini belli ediyor hocam. Adam kendini geliştirmemiş ve küçücük çocuğa neler öğretiyorlar. Bahsettiğiniz gibi, cahil adam kafasındaki değil belinin altındakini düşünür anca.

Ben olsam büyük ihtimal güzelce bir dövüp, dava açar tazminat alırdım. Hatta pedofilikten içeri girerlerdi hocam. Geçmiş gitmiş ama onlar hâlâ başkalarına da yapıyor olabilirler. @rolexr hocam sizde halinize şükür edin şurada 1 ay kalmış, kalmamış biraz sabredin elbet geçer.

İlköğretim mezunu kendini belli ediyor hocam. Adam kendini geliştirmemiş ve küçücük çocuğa neler öğretiyorlar. Bahsettiğiniz gibi, cahil adam kafasındaki değil belinin altındakini düşünür anca.

Kesinlikle devletin denetimsizliği umursamazlığı staj konusunda piskoleji ve iş anlamında bayağı etkiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı