Sisteminizde memnun olmadığınız veya değiştirmek istediğiniz parçalar neler?

Laptop olduğu için tek eksiğim içine ek soğutma. O da olmuyormuş sanırım. Soğutucu bile ısınıyor. Oyunlarda ısınma olunca drop başlıyor.

Ekran kartı, monitör ve mouse.
Hocam işlemci bazlı oyunlarda işlemciniz dendiği gibi diğer işlemcilere oranla düşük performans veriyor mu?

Laptop olduğu için tek eksiğim içine ek soğutma. O da olmuyormuş sanırım. Soğutucu bile ısınıyor. Oyunlarda ısınma olunca drop başlıyor.

Laptop altı soğutma kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi modeli önerirsiniz.

Hocam işlemci bazlı oyunlarda işlemciniz dendiği gibi diğer işlemcilere oranla düşük performans veriyor mu?

Vallahi hocam Core 2 Quad Q8200'den geçtim beni memnun ediyor işlemci. F/P olarak değerlendirilebilir.

Laptop altı soğutma kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi modeli önerirsiniz.
Kullanıyorum hocam da etkisi yok. 6 tane fan var üzerinde hala aşırı sıcak. Ama benim ısınma muhtemelen içinde 3 adet harddisk var diye oluyor.

Sistemim apu işlemcimi yeni aldım beni idare ediyor ama hangi oyunu yüklersen ekran kartım olsaydı keşke. Dedirtiyor.

AMD Radeon R7 240.
AMD Athlon 200GE.
A320M-S2H-CF
1x8 GB.
Hepsini değiştirmeyi düşünüyorum yaz aylarına doğru.

Geri
Yukarı