Site açarak para kazanmak için ne yapılmalı?

avadisahate

Femtopat
Daha fazla  
Ben daha önceden Wix site açmıştım, ilk deneyımdı. Tekrar açmak istiyorum ama bu sefer para kazanmak istiyorum. Google ads reklam vermek istiyorum verdiğim reklamdan para kazanabilir mıyım site üzerinden para kazanmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Son düzenleme:
En basiti Blogger uzantılı açabilirsin. Bir domain alıp kullanabilirsin ya da kendi domainin varsa veya satın aldıysan kullanabilirsin onun dışında hosting masrafın olmaz eğer hosting alırım da diyorsan WordPress site kurabilirsin ama tabii o biraz daha detaylı olduğundan bilgi isteyebilir.

Tam olarak ne sitesi var aklınızda? Kodlama bilginiz ne düzeyde? Ayrıca site açarak milyoner olmayı düşünmeyin. Bence para için değil, zevk için yapın eğer yapacaksanız. Para ile de ne yapmayı düşünüyorsunuz?

AdSense üzerinden bir hesap açmalısınız, fiziksel posta ile domanin size ait olduğunu doğruladıktan sonra analytc üzerinden gördüğünüz istatistikleri çok fazla geliştirmelisiniz, site konseptine göre değişecektir, SEO araştırmaları ve optimizasyonları çok önemli, Google keyword üzerinden trendlere uygun içerikler üretmelisiniz. Daha sonra AdSense üzerinden aldığınız reklamları sitenize ekleyeceksiniz, meşakatli ve yorucu bir süreç olacaktır ama emin olun karşılığını alıp alamayacağınız konseptin kalitesine ve reklam bütçenize bağlıdır.

Blogger WordPress gibi ücret istemez. Herhangi bir blog yazısı üzerinden para kazanabilirsin. Bir de yabancı dilin varsa kazanç oranı daha iyi olur.

Tam olarak ne sitesi var aklınızda? Kodlama bilginiz ne düzeyde? Ayrıca site açarak milyoner olmayı düşünmeyin. Bence para için değil, zevk için yapın eğer yapacaksanız. Para ile de ne yapmayı düşünüyorsunuz?
Sadece oyun haberleri kodlama bilmiyorum konuda belirtmişim wix sitesinden diye daha önce açtım 300 tl masrafım oldu bu seferde az da olsa para kazanmak istiyorum

Google ads hizmeti veren facebook,instagram ve siteler var. Ücreti karşılığında siteni ads'de kullandırıyorlar.

Sadece oyun haberleri kodlama bilmiyorum konuda belirtmişim wix sitesinden diye daha önce açtım 300 tl masrafım oldu bu seferde az da olsa para kazanmak istiyorum
Site üzerinden para kazanmak meşşakatli bir iş. Bunun yerine Youtuber olabilirsin. Hem kolay ve kazançlı.

Google ads hizmeti veren facebook,instagram ve siteler var. Ücreti karşılığında siteni ads'de kullandırıyorlar.

Site üzerinden para kazanmak meşşakatli bir iş. Bunun yerine Youtuber olabilirsin. Hem kolay ve kazançlı.
Peki Google ads bana ücret ödeyecek mi veya Google ads den de para kazanabilir miyim

Yeni konular

Geri
Yukarı