Site AdSense onayı almıyor

Sinquary

Decapat
Sitem bir türü AdSense onayı alamıyor, hata olarak yeterince kaliteli değil hatası alıyorum fakat diğer çoğu yerden onay aldım ve çoğu kişi beğeniyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı?

Site görüntülenmesinin yüksek olması gerekebiliyor.
Daha önce başvuru yaptığım sitenin aylık 50k görüntülenmesi vardı buna benzerdi. O onaylanmıştı belki dediğiniz gibi olabilir, velhasıl aldığım hata beni rehber linkine yönlendiriyor ve orada sitenin kalitesiz olduğunu söylüyor.
@Sinquary bilgilendirme kısmında belirli kurallar vardır büyük ihtimal, o standartları karşılamıyorsundur. Bulursam atarım.
Bana bilgilendirme linki verildi hepsi çok kişiye göre değişen şeyler, site güzel gözükmeli vs. vs. anlamıyorum neye göre hesaplıyorlar 4 kere red yedim.
Şu şekilde sitenin linkini bırakmak istiyorum yasak değilse, Ana Sayfa | Game Haber bir fikri olan paylaşırsa sevinirim. ^^

Daha önce başvuru yaptığım sitenin aylık 50k görüntülenmesi vardı buna benzerdi. O onaylanmıştı belki dediğiniz gibi olabilir, velhasıl aldığım hata beni rehber linkine yönlendiriyor ve orada sitenin kalitesiz olduğunu söylüyor.

İçerik botu kullanmanızı tavsiye ederim(içinde özgünleştirici özelliği bulunan) muhtemelen sitenizde içerikler kopya içerikler olduğundan dolayı onay vermiyordur. Kitlenin de bir önemi yok diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı