Site güvenirliliği hakkında birkaç soru

beruxen

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. En son Red dead redemtion 2 oyunu için (bu oyunu gerçekten çok sevdim.) ekran kartı ve PSU aldım. Şimdi oyunu en azından biraz daha ucuza alabileceğim sitelere baktım. Fakat sitelerin güvenilir olup olmadıklarını sizlere sormak istiyorum. Daha önce alışveriş yapan arkadaşlar alışveriş memnuniyetlerini yazarlarsa sevinirim.
1-) Red Dead Redemption 2 (PC) - Playstore.
2-) Red Dead Redemption 2 - OyunTR - Orjinal CD Key Satın Al - Yeni Çıkan Oyunları Ucuza Al
3-)Red Dead Redemption 2 oyununda macera sizleri bekliyor. Red Dead Redemption 2 Steamdan sonra en ucuza buradan temin edebilirsiniz..
Bu sitelerde Steam, epic gibi büyük sitelere göre fiyat çok daha makul. Fakat güvenilir mi fikrim yok. Alışveriş yapan varsa ona göre oyunu alacağım. Şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Playstore Türk Telekom'a bağlı bir kurum diye biliyorum. Orada bir sıkıntı olmaz.

Fiyat gayet uygun hocam. Sabaha alıyorum o zaman. Teşekkürler. :)
Hocam yarım saat oldu uğraşıyorum hala üye olamadım playstore.com'a. Üye olmadan alışveriş yaptırmıyor. Üye olmak ya da satın alma işlemi için Türk Telekom'a yönlendiriyor. Fakat hep bir hata sayfası ile karşılaşıyorum. Üye olabilen varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı