Site kurup üzerinden para kazanmak

Kadir008

Centipat
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar ben acayip deli gibi para kazanmak istiyorum 😅 Babam mobilya & beyaz eşya mağazaları var ve araba kiralama işi yapıyor ama ben farklı türden para kazanmanın yolunu araştırıyorum. Girişimcilik mesela önerilerinizi bekliyorum... Yaşım 17.
Mesela şöyle söyleyeyim bana dropshiping yap demeyin ya da internetten ticaret yap demeyin, Online satış yap demeyin. Ben kendi sitemi kurup onların bana hizmet etmesini sağlamak istiyorum veya buna benzer bir sistem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kim sana hizmet etmeli? Neden seni seçsinler? Senin diğerlerinden farkın ne? Projen uygulanabilir mi yoksa ayakları yere basmayan bir şey mi?

Bunların cevabını verebiliyor musun?

Oturduğun yerden millet bana hizmet etsin mantığı olmaz. Ne gibi bir şey yaptın da sana hizmet etsinler? Ne gibi bir yatırım/bütçeye sahipsin ki seni seçsinler?

"Deli gibi paralar" oturduğun yerden kazanılmıyor.

Oturduğun yerden millet bana hizmet etsin mantığı olmaz. Ne gibi bir şey yaptın da sana hizmet etsinler? Ne gibi bir yatırım/bütçeye sahipsin ki seni seçsinler?

"Deli gibi paralar" oturduğun yerden kazanılmıyor.

Sen beni yanlış anladın dostum. Bütçe sıkıntı değil, ben fikir ya da öneri istiyorum. Kafama koydum mu yaparım, gerisi dert değil.

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar ben acayip deli gibi para kazanmak istiyorum 😅 Babam mobilya & beyaz eşya mağazaları var ve araba kiralama işi yapıyor ama ben farklı türden para kazanmanın yolunu araştırıyorum. Girişimcilik mesela önerilerinizi bekliyorum... Yaşım 17.
Mesela şöyle söyleyeyim bana dropshiping yap demeyin ya da internetten ticaret yap demeyin, Online satış yap demeyin. Ben kendi sitemi kurup onların bana hizmet etmesini sağlamak istiyorum veya buna benzer bir sistem.

Böyle bir şeyi yapabilecek kabiliyet sahibi olsaydınız burada konu açmazdınız. Daha yaşınız erken.

Haha sen beni yanlış anladın dostum bütçe sıkıntı değil ben fikir ya da öneri istiyorum kafama koydum mu yaparım gerisi dert değil.
Dostum "deli gibi para" kazandıracak bir fikri sana neden başkaları versin? Bütçe sorun değilse neden "deli gibi para kazanmak" istiyorsun? Bütçe sıkıntı değil dediğin bütçe 10Bin TL falan mı?

Geri
Yukarı