Site menüsü bozuldu

safakinho

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Online giyim mağazamız için websitemi oluşturmaya çalışıyorum. Acemiyim videolardan izleye izleye gerçekleştiriyorum her şeyi. Site henüz tamamlanmadı ufak ufak hallediyorum. Ancak yüklediğim bir eklenti sebebiyle sitenin mobil versiyonu bozuldu. Öncelikle sorunum şuydu;

1701063534605.png

Ekran görüntüsünde gördüğünüz ''Koşullar ve Politikalar'' menüsüne masaüstü versiyonda tıklayınca sadece alt menüler açılıyor. Tam da istediğim gibi.

1701063698307.png

Ancak mobil versiyonda menüdeki Koşullar ve Politikalar yazısına tıkladığımda boş bir sayfaya yönlendiriyor. Alt menüleri görebilmek için ok işaretiyle gösterdiğim küçük simgeye tıklamam gerekiyor (tüm bu sorunlar ''Ürün Rehberi'' menüsünde de mevcut), ben ise yazıya tıklandığında başka bir sayfaya yönlendirmemesini ve alt menüyü açmasını istiyorum.

Bu sorunu foruma başlık açmadan çözmeye çalıştım. Ama kaş yaparken göz çıkardım ne yazık ki. İnternette bulduğum videolar vasıtasıyla altta ekran görüntüsü olan eklentiyi indirdim.

1701064040130.png

Sitenin mobil versiyonu için anlatılanları yapıp yeni bir menü oluşturdum ancak menünün görüntüsü, kullanımı vs. hoşuma gitmediği için eklentiyi sildim. Ama yeni menü sitenin mobil versiyonunda ana sayfaya yapıştı kaldı.

1701064230343.png

Bu sitenin mobildeki son hali. Ana sayfada bu şekilde bir görüntü oluştu maalesef.

1- Mobil versiyonda ekranda kalan menüyü silmek istiyorum
2- Mobil versiyonda Koşullar ve Politikalar gibi alt elemanları olan menünün tıklandığında sadece alt elemanları göstermesini; boş bir sayfaya yönlendirmemesini istiyorum.
3- Aslında konuyla ilgili değil ama hazır başlık açmışken ileteyim: ikinci fotoğrafta menünün altındaki salient ile ilgili yazıları silmek istiyorum. Salient temasını kullandığım için elementor kullanamıyorum anladığım kadarıyla desteklemiyor çünkü. WP Bakery Page Builder'da da yapamadım bir türlü.

Günün sonunda sorunlarımı önem sırasına göre sıraladım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Sitem bir e-ticaret sitesi olacağından reklam olmaması için site ismi paylaşmadım. Şayet reklam yapmak yasak değilse site adını yazabilirim ya da yardımcı olmak isteyenler için özelden iletebilirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.​

Dosya Ekleri

• 1701064199738.png
    1701064199738.png
    251 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı