Site oluşturdum ama Google'da çıkmıyor

OziMozi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim iki adet sorum vardı. Birincisi ben Wix sitesi üzerinden web sitesi oluşturdum fakat Google'de yazınca çıkmıyor sanırım domain diye bir şey varmış onu mu yapmalıyım? Diğeri ise Google'ye işletme adresi girdim ama Google'de aratınca orada çıkmıyor posta gelecekmiş onaylanacakmış ondan sonra mı orada gözükmeye başlıyor acaba?

Sitenizin Google'da aratılınca çıkması için domain ve hosting almanız lazım. Domain alan adı anlamına geliyor, örneğin technopat.com gibi. Hosting ise hangi şirketten alacak iseniz, o şirketin serverinde yani bilgisayarında sizin siteniz adına bir klasör oluşturulması ve sitenizin hep açık kalmasıdır. Yani sitenizin sürekli açık kalmasını sağlar kısacası.

Son düzenleme:
Ben wix üzerinden domain aldım fakat yine googlede çıkmıyor şimdi ne yapmam lazım ne zor işmiş arkadaş.

Her neyse domaini kaç paraya aldınız?
Aylık 30 . Sıktı vallahi gerçekten iade hakkı veriyordu 15 güne kadar onu yapıcam sanırım.
Googleda ücretsiz olarakta gözüküyormuş sanırım fakat onuda yapamadım HTML filan indiriyor siteye ekle diyor iyice devreler yandı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı